Nový prezidentský kandidát? Vykopu toho milovníka Gotta a Vondráčkový a na Hradě budou tancovat holky u tyče, plánuje známý romský hudebník

04.06.2016 10:56

V posledních dnech se objevilo hned několik uchazečů o prezidentský úřad. Na svém facebookovém profilu to originálním způsobem glosoval známý jazzový hudebník Laco Déczi.

Nový prezidentský kandidát? Vykopu toho milovníka Gotta a Vondráčkový a na Hradě budou tancovat holky u tyče, plánuje známý romský hudebník
Foto: Hans Štembera
Popisek: Brána na 1. nádvoří Pražského hradu

„Rozhodl jsem se kandidovat na prezidenta! Někdo toho milovníka Heleny Vondráčkový a Karla Gotta vykopat musí, ne?“ napsal na sociální síti.

Hned první den v prezidentském úřadě by vyhodil všechny úředníky, zakázal by kouření cigaret a uspořádal jazzový festival. „Z části Hradu pak udělám nahrávací studio a z druhý vyhlášenej bordel, kde budou tancovat holky u tyče,“ napsal v evidentní nadsázce. A ve stejném duchu pak dodal, že o rozpočet strach nemá. „Až se to rozkřikne, turisti se budou moct přetrhnout, aby se do Prahy podívali, co za šílence tu vládne,“ dodal.

Laco Déczi je podle české wikipedie americký jazzový trumpetista, hudební skladatel a malíř slovenského původu. Účinkoval ale také ve filmu Kalamita režisérky Věry Chytilové z roku 1981. V roce 1985 emigroval do Německa a poté v roce 1987 odešel do New Yorku. Laco Déczi je také uveřejněn v seznamech spolupracovníků Státní bezpečnosti, jako důvěrník StB, krycí jméno Kuba, evidenční číslo 25 955.

V posledních dnech se objevilo hned několik uchazečů o post českého prezidenta. Nejprve se ozval textař a bývalý majitel sázkové kanceláře Fortuna Michal Horáček. Později vyjádřil zájem vstoupit do prezidentského klání také ekonom Jan Švejnar a také dosud neznámý podnikatel Igor Sládek.

Celý text příspěvku Laca Décziho na jeho facebookovém profilu:

Rozhodl jsem se kandidovat na prezidenta! Někdo toho milovníka Heleny Vondráčkový a Karla Gotta vykopat musí, ne? Hned na první den v úřadě mám jasnou agendu: vyhodím všechny úředníky, zakážu na Hradě hulení cigaret a uspořádám obrovskej jazzovej festival. Z části Hradu pak udělám nahrávací studio a z druhý vyhlášenej bordel, kde budou tancovat holky u tyče. O rozpočet strach nemám - až se to rozkřikne, turisti se budou moct přetrhnout, aby se do Prahy podívali, co za šílence tu vládne.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Po pořadu ČT odsouzeni Václav Moravec, Babiš i Pirát Bartoš. Nadávky i nové informace

21:35 Po pořadu ČT odsouzeni Václav Moravec, Babiš i Pirát Bartoš. Nadávky i nové informace

Dnešní vysílání pořadu Otázky Václava Moravce se přetřásalo v průběhu odpoledne i na sociálních sítí…