Na skutečnost, že Juncker dlouhá léta řídil zemi - daňový ráj, upozornilo Mezinárodní sdružení investigativních novinářů (ICIJ) a informaci převzal server Aktuálně.cz. Stojí za připomenutí, že Juncker byl premiérem země mezi lety 1995 až 2013. A dnes řídí Evropskou komisi.
Bankovní tajemství se omezí
„Systém, který umožňoval společnostem platit v zemi s půl milionem obyvatel vzhledem k jejich velkým příjmům nízké daně, fungoval i v době globální finanční krize po roce 2008, kdy vlády evropských zemí vyhlásily boj daňovým rájům,“ upozorňuje server.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp