Novým předsedou hnutí ANO 2011 v Praze se stal Jan Říčař

11.11.2017 17:04 | Zprávy
autor: čtk

Novým předsedou pražského hnutí ANO se stal Jan Říčař. Rozhodl o tom dnes krajský sněm strany. ČTK to řekl předseda ANO Andrej Babiš. Ve funkci Říčař nahradil dosavadního předsedu pražské organizace a ministra obrany Martina Stropnického. Říčař je radním Prahy 11. Delegáti sněmu dnes volí i místopředsedy strany. Hnutí ANO získalo v říjnových volbách do Sněmovny v Praze 20,35 procenta hlasů.

Novým předsedou hnutí ANO 2011 v Praze se stal Jan Říčař
Foto: repro youtube.com, tan
Popisek: Jan Říčař

„Je to mladý perspektivní politik, tak doufejme, že se mu podaří naší krajskou organizaci posunout dopředu. Já jsem dlouhodobě s Prahou nespokojený,“ řekl Babiš.

Podle Babiše bude muset nové vedení v hlavním městě například zvýšit počet členů a založit nové místní organizace. „Strana musí být v Praze jednotná. Ve všech částech Prahy máme málo členů a málo místních organizací,“ řekl. Konkrétní kroky chce Babiš s vedením pražské organizace řešit na začátku příštího roku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Změna Evropy

Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Skála: Írán může být pro Trumpa tím, čím byl pro jeho předchůdce Vietnam

12:12 Skála: Írán může být pro Trumpa tím, čím byl pro jeho předchůdce Vietnam

Publicista Petr Bureš rozebral s historikem a komentátorem Josefem Skálou americko-izraelskou operac…