ODS hradeckého kraje nominovala na šéfa strany Petra Fialu

6. 1. 2018 20:30

Královéhradecká krajská ODS nominovala na předsedu strany současného lídra a poslance Petra Fialu. Rozhodli o tom delegáti dnešního regionálního sněmu v Hradci Králové.

ODS hradeckého kraje nominovala na šéfa strany Petra Fialu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

ČTK to řekl staronový předseda krajské organizace Ivan Adamec. O celostátním vedení budou občanští demokraté rozhodovat za týden v Ostravě.

„Na pozici místopředsedkyně jsme podpořili Alexandru Udženiju a na místopředsedu Martina Kupku. Petr Fiala byl zvolen jednoznačně a v dalších případech hlasovala pro naprostá většina,“ řekl ČTK Adamec. Udženija i Kupka jsou místopředsedy ODS už nyní.

Regionální sněm v Hradci Králové si dnes dopoledne zvolil také nové vedení krajské ODS. Předsedou je opět Adamec. Prvním místopředsedou se stal Václav Řehoř a dalšími místopředsedy Vladimír Benák, Ivan Doležal a Roman Toušek. Do výkonné rady delegáti navrhli Martina Červíčka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.

22:20 „Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.

V prosinci proběhla na půdě Senátu politická bitva, jejímž hlavním aktérem byl senátor Ivo Valenta a…