ODS na Vysočině opět povede senátor Vystrčil

09.03.2013 14:50 | Zprávy

Předsedou ODS na Vysočině se na dnešním regionálním sněmu v Jihlavě stal senátor Miloš Vystrčil. Skončilo tak čtyřměsíční období, kdy občanští demokraté v Kraji Vysočina neměli předsedu. Na konci loňského října rezignoval Ivo Strejček. ČTK o výsledku volby dnešního sněmu informoval manažer ODS z Vysočiny Jaroslav Makovec.

ODS na Vysočině opět povede senátor Vystrčil
Foto: ods.cz
Popisek: Senátor Miloš Vystrčil

Vystrčil byl dnes jediným kandidátem na uvolněné místo. Strejček vedení strany na Vysočině opustil po tom, kdy se marně pokoušel získat podporu na nominaci na předsedu strany. Tehdy získal ve svém kraji stejný počet hlasů jako předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výlet za Nutellou v německém Kauflandu Čecha zdeptal víc než volební sliby

13:02 Výlet za Nutellou v německém Kauflandu Čecha zdeptal víc než volební sliby

Premiér Petr Fiala by chtěl, aby čeští pracovníci brali německé platy. Zatím to je ale tak, že český…