ODS na kongresu odstartuje kampaň před říjnovými volbami

05.09.2014 6:16

ODS na dnešním mimořádném kongresu v pražském Karlíně odstartuje kampaň před podzimními komunálními a senátními volbami. Zároveň se pokusí své členy a kandidáty před volbami motivovat a vyburcovat. Vedení ODS představí necelé tisícovce účastníků také nový program strany a možné změny stanov.

ODS na kongresu odstartuje kampaň před říjnovými volbami
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala, předseda ODS

Strana, jejíž preference se už od loňských sněmovních voleb pohybují v jednociferných číslech, by ráda tento stav změnila. Opřít se chce o komunální politiky, mezi kterými má stále mnoho úspěšných starostů. Právě ty, kteří svůj úřad zastávají už 25 let, chce předseda strany Petr Fiala na kongresu ocenit.

Strana představí svůj program

Kromě toho plánuje vedení strany představit aktualizovaný program. Ten budou na kongresu, který začne ve 14:00 v multifunkčním sále Forum Karlín, prezentovat členové expertního týmu. Mezi nimi je například Václav Klaus mladší.

Dalším bodem by mělo být zahájení diskuze o hlubších změnách stanov. Mluví například o sjednocení volebních a jednacích řádů a větším zapojení členů do rozhodovacích procesů ve straně.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Opozice ohlásila pokus o sestřelení  vlády, Babiš nakráčel k pultíku: Já se musím smát. Žádný problém není, Piráti lhali

16:40 Opozice ohlásila pokus o sestřelení vlády, Babiš nakráčel k pultíku: Já se musím smát. Žádný problém není, Piráti lhali

Tiskovou konferenci před jednáním Sněmovny uspořádalo i hnutí ANO. Předseda poslaneckého klubu Jaros…