Občane, budeš chráněn. Chceš, nechceš, to je vládě jedno, rozjela se nová šéfka Trikolóry

26. 3. 2021 16:57

„Děkuji pěkně, ale zahánět smrt tím, že zastavíme život, není správným řešením,“ hřímala ve Sněmovně poslankyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková. Pány Andreje Babiše (ANO) a Jana Hamáčka (ČSSD) obvinila, že si hrají na protektory a rozhodli se chránit životy lidí za každou cenu. A tím vlastně životy lidí ve skutečnosti ničí.

Občane, budeš chráněn. Chceš, nechceš, to je vládě jedno, rozjela se nová šéfka Trikolóry
Foto: Archiv
Popisek: Úřadující předsedkyně hnutí Trikolóra a poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková.
reklama

Sněmovna již řadu hodin debatuje o další žádosti vlády o prodloužení nouzového stav, který trvá už od října 2020. O slovo se přihlásila také poslankyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková, která všem připomněla, že nouzový stav se má využívat jen zřídka a nesmí se stát stavem trvalým. Zvláště, když nepřináší žádné výsledky. Tak to vidí Majerová.

Anketa

Je vám líto, že Klaus ml. odešel z politiky?

52%
23%
hlasovalo: 11594 lidí

„Už geniální Albert Einstein kdysi řekl, že definice šílenství je dělat stále stejnou věc stále dokola a očekávat jiné výsledky. Přesně to už více než rok dělá vláda. Její opatření nefungují, ale jak na to reaguje? Víc a na delší dobu utahuje stejné šrouby. Policie, namísto aby honila zločince, vartuje na hranicích okresů, a když někdo odmítá, nesouhlasí a nechce se podrobit nesmyslným nařízením, je s ním zacházeno téměř jako se zločincem. Za souhlasného pokyvování ministra vnitra Hamáčka a dalších,“ rozčilovala se dáma.

Vláda se podle ní rozhodla, že bude občany chránit, ať se jim to líbí, nebo ne. A zničila tím životy statisíců lidí.

„Jenže v naší zemi žijí miliony lidí, kteří o takovou ochranu samozvaných protektorů nestojí,“ vypálila poslankyně s tím, že lidé mají vlastní rozum a umí si zhodnotit, jak chránit sebe a své blízké.

„Děkuji pěkně, ale zahánět smrt tím, že zastavíme život, není správným řešením,“ hřímala poslankyně s tím, že starým lidem je k ničemu, že je vláda chrání před covidem, když se doma souží smutkem a lidem je k ničemu, že jsou chráněni před virem, když o všechno přišli a nemají perspektivu, že se to zlepší.

Podle svých vlastních slov nemá nic proti tomu, že se vláda opírá o data, ale byla by ráda, aby se opírala o data pravdivá a nikoli o data Ústavu zdravotních informací a statistiky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pořád tu bude někdo udávat a buzerovat. Rudí Piráti a to jejich béčko z TOP 09... Xaver s prezidentem Klausem rozjeli show

17:38 Pořád tu bude někdo udávat a buzerovat. Rudí Piráti a to jejich béčko z TOP 09... Xaver s prezidentem Klausem rozjeli show

Prezidentu Václavu Klausovi se nechce věřit, že máme tak hloupou politickou elitu, že by byla ochotn…