Odsoudili otce, který nabádal holčičku: „Mlať do polštáře a představuj si muslima.“ K tomu dosti drsná slova Petra Hampla

21.11.2017 8:46

Sedmadvacetiletý muž z Benešova, jenž nechal svou dceru tlouct pálkou do polštáře a říkal jí, ať si představí Roma nebo muslima, dostal za toto navádění podmínku. Píše o tom server Lidovky.cz. A již se objevily i první komentáře, konkrétně sociologa Petra Hampla.

Odsoudili otce, který nabádal holčičku: „Mlať do polštáře a představuj si muslima.“ K tomu dosti drsná slova Petra Hampla
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hampl

Video s dívkou, která buší baseballovou pálkou do polštáře, otřáslo počátkem srpna českým internetem. Muže nyní za to, že dívku naváděl ke zběsilému činu, bude sledovat probační a mediační služba, zároveň mu byl uložen trest odnětí svobody v trvání jednoho roku a podmíněným odkladem na zkušební dobu v trvání tří roků a dohledem. 

Trest muž dostal za to, že ohrožoval výchovu dítěte a podněcoval k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod.

Původní text ZDE

„Tatínek, který povzbuzoval svou malou holčičku k tomu, aby mlátila baseballovou pálkou do polštáře představujícího snědého násilníka, dostal podmínku. Bylo hloupé, že dal průchod své otcovské hrdosti a sdílel to na sociálních sítích. Ale jinak je to skvělý táta. Za pár let bude jeho dceři 14, pak 16, 17... Bude žít v Evropě s rozsáhlými islámskými komunitami, ve kterých bude převažovat přesvědčení, že znásilnit bílou děvku je perfektní služba alláhovi. Ale tuším, že jestli to někdo zkusí na tuhle holčičku (vlastně už slečnu), bude mluvit o štěstí, když skončí jenom s rozkopanými koulemi,“ poznamenal Hampl.

„Schválně to srovnejte s vysokým evropským úředníkem panem Landenburgem, který svou dceru vedl k tomu, že migranti jsou něžní, citliví hoši a potřebují hlavně pochopení. Takže ji jeden z těch traumatizovaných chudáků surově zmlátil, znásilnil a nakonec utopil. Otec měl starost hlavně o to, aby se to neobrátilo proti migrantům. Kterému z těch otců záleží na jeho dítěti? Který z nich si zaslouží víc úcty?“ zeptal se závěrem.

Celý příspěvek Petra Hampla:

Tatínek, který povzbuzoval svou malou holčičku k tomu, aby mlátila baselovou pálkou do polštáře představujícího snědého násilníka, dostal podmínku. Bylo hloupé, že dal průchod své otcovské hrdosti a sdílel to na sociálních sítích. Ale jinak je to skvělý táta. Za pár let bude jeho dceři 14, pak 16, 17... Bude žít v Evropě s rozsáhlými islámskými komunitami, ve kterých bude převažovat přesvědčení, že znásilnit bílou děvku je perfektní služba aláhovi. Ale tuším, že jestli to někdo zkusí na tuhle holčičku (vlastně už slečnu), bude mluvit o štěstí, když skončí jenom s rozkopanými koulemi. Schválně to srovnejte s vysokým evropským úředníkem panem Landenburgem, který svou dceru vedl k tomu, že migranti jsou něžní citliví hoši a potřebují hlavně pochopení. Takže ji jeden z těch traumatizovaných chudáků surově zmlátil, znásilnil a nakonec utopil. Otec měl starost hlavně o to, aby se to neobrátilo proti migrantům. Kterému z těch otců záleží na jeho dítěti? Který z nich si zaslouží víc úcty?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Krysy vylezly z kanálů... Fendrych se pustil do Štěpána Kotrby, ale ten si to nenechal líbit

13:53 Krysy vylezly z kanálů... Fendrych se pustil do Štěpána Kotrby, ale ten si to nenechal líbit

Komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych prozradil, proč tolik lidí útočí na Českou televizi. …