Okamura. Nejnebezpečnější postava na naší politické scéně, varuje Ondřej Neff

7. 2. 2018 21:48

O lídrovi SPD Tomiu Okamurovi se rozepsal na serveru neviditelnypes.cz jeho šéfredaktor Ondřej Neff. Okamura je podle něj momentálně nejnebezpečnější postavou na naší politické scéně. „Sérií chybných tahů se podařilo ho dostrkat tam, kde by neměl vůbec být, tedy nejen do sněmovny, ale dokonce do jejího vedení,“ poznamenal Neff.

Okamura. Nejnebezpečnější postava na naší politické scéně, varuje Ondřej Neff
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ondřej Neff

„Politická scéna se nechce smířit se skutečností, že třicet procent voličů naletělo na taktiku Babišova ANO dělat opozici uvnitř koalice, tedy slízávat smetanu a tvářit se jako partyzán v Brdech. Sáhlo se tedy ke kriminalizaci, všichni na to doplatili – kromě Okamury, který se díky tomu dostal do parlamentu jako čtvrtá strana z devíti s výsledkem nad deset procent a je jeho místopředsedou. Nyní lidovci s nosními dírkami těsně nad hladinou pětiprocentního limitu vyvolávají humbuk kolem nejapného výroku o koncentráku v Letech,“ zmínil Neff s tím, že to má dva cíle. Jeden chce upozornit, že ještě existují, druhý dokázat, že zločinec Babiš je závislý na antisystémových stranách a poskytuje jim podporu.  

  • Původní text ZDE

„Je totiž velmi nepravděpodobné, že ANO Okamuru potopí, pokud opravdu dojde k hlasování o tom, zda má zůstat ve vedení sněmovny,“ sdělil Neff se slovy, že k řešení patové situace to nepřispěje nijak. 

Závěrem se pak pozastavil nad tím, že lidovci ani jiné strany demokratického bloku netlačí na urychlené dovyšetření Babišova čapího případu a jeho předání soudu. „Je totiž krajně nepravděpodobné, že se žalobci podaří dokázat vědomé podvodné jednání konkrétní osoby Andreje Babiše. Tím pádem by padl ten slogan o trestně stíhané osobě pod stůl. Koneckonců ten slogan sám je velmi ošemetný, protože v této zemi opravdu může být trestně stíhaný kdokoli kdykoli,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jaromír Soukup má dost slibování politiků. Zakládá hnutí LIST a vstupuje do politiky

20:55 Jaromír Soukup má dost slibování politiků. Zakládá hnutí LIST a vstupuje do politiky

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup ve své televizi oznámil, že zakládá politické hnutí Li…