Okamura se činí: Trestní oznámení na společnost Bohemia Energy a právní pomoc zdarma

05.11.2021 20:10 | Ze sítí

Hnutí SPD na svém webu zveřejnilo vzor trestního oznámení na společnost Bohemia Energy group a.s. a jeho majitele. Tímto způsobem se rozhodlo poskytnou zdarma právní pomoc pro klienty zasažené klienty Bohemia Energy. Tomio Okamura v této souvislosti také připomenul, že jedno trestní oznámení míří i z SPD.

Okamura se činí: Trestní oznámení na společnost Bohemia Energy a právní pomoc zdarma
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí SPD Tomio Okamura

„SPD právě na webu zveřejnilo jako právní pomoc zdarma pro postižené klienty Bohemia Energy ke stažení vzor trestního oznámení na společnost Bohemia Energy group a.s. a jeho majitele. Klientům stačí pouze vyplnit jméno, příjmení, adresu a datum uzavření smlouvy. Tento vzor trestního oznámení mohou postižení klienti v případě potřeby jednoduše použít i v případě jiných krachuijících obchodníků s energiemi,“ uvedl Okamura ve svém pravidelném videu na Youtube. 
 
 
Hnuti SPD již v úterý tento týden podalo trestní oznámení na společnost Bohemia Energy, jakož i na majitele a členy orgánů této společnosti. Podle předsedy SPD svým jednáním mohli naplnit skutkovou podstatu trestného činu podvodu. 
 
„Dodavatel energií firma Bohemia Energy přivedl statisíce našich občanů do existenčních problémů. Ze strany společnosti Bohemia Energy docházelo až do současnosti k uzavírání smluv i přes skutečnost, že není schopná plnit své závazky, z těchto smluv vyplývající, vůči odběratelům energií, čímž je uváděla v omyl, a to za účelem vytvoření majetkového prospěchu pro společnost,“ dodal Okamura. 
 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec
 
Dle informací získaných prostřednictvím médií má hnutí SPD rovněž za to, že existuje důvodné podezření, že finanční prostředky společnosti Bohemia Energy byly vyváděny v takové míře, že odpovědné osoby si musely být vědomy, že společnost Bohemia Energy nebude schopna dostát svým závazkům vůči smluvním partnerům.
 
Trestní oznámení je ke stažení zde.
 
 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Barbora Richterová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Asi to jezdí na pšouky.“ Arnold měl nehodu. Velký ekolog? Jděte

21:43 „Asi to jezdí na pšouky.“ Arnold měl nehodu. Velký ekolog? Jděte

Bývalý guvernér Kalifornie, herec Arnold Schwarzenegger měl v pátek nehodu v losangeleské čtvrti Bre…