Okamura v Třebíči. Potkal stovky lidí, stížnosti radnice nechápe

24.08.2025 13:26 | Reportáž

Tomio Okamura v sobotu vyrazil diskutovat s lidmi na slavnosti do Třebíče. Vedení města si stěžovalo, že zneužil veřejnou akci, předseda SPD to odmítá. S lidmi si na veřejné akci povídal u piva a dozvěděl se mnoho zajímavých informací. Třeba o tom, jak vypadala den předtím návštěva Petra Fialy.

Okamura v Třebíči. Potkal stovky lidí, stížnosti radnice nechápe
Foto: Screen Facebook
Popisek: Tomio Okamura v Třebíči

Předvolební kampaň nabírá na obrátkách, jak mohli tento týden zjistit i v Třebíči. Historické centrum druhého největšího města kraje Vysočina absolvovalo během pár dní nejen místní tradiční slavnosti, ale také návštěvu větší části sněmovního spektra. 

Ve čtvrtek zde byla „dobrá kampaň“ hnutí STAN. V pátek přivezla do Třebíče Eva Decroix Petra Fialu a na hlavní náměstí dorazily nižší desítky lidí.

V sobotu se ve městě objevil Tomio Okamura, který si s lidmi přišel povídat na místní Slavnosti tří kápí. Každoroční slavnost byla letos spojena s oslavami 690. výročí udělení městských práv.

Sobotní program zahrnoval představení pro děti a ukázku středověkých řemesel, večer pak průvod městem s Karlem IV. Odpoledne se mezi lidmi před místním zámkem objevil předseda SPD.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

U nás, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusemmxx , 24.08.2025 14:44:41
Tak jsem si vygugli že strarosta Třebíče patří do ukrofialové sebranky.Takže je jasné proč to divadlo.

|  14 |  0

Další články z rubriky

„Budu kandidovat!“ Novotného plány a další historky z Řeporyjí

18:45 „Budu kandidovat!“ Novotného plány a další historky z Řeporyjí

Naložil Kremlu, naložil Pekingu. Toto se mimo jiné hlásalo o mém někdejším starostovi Pavlu Novotném…