Okamura výhrůžně: Předveďte se, levičáci, jak to myslíte s Kalouskem. Nehlasujte pro jeho muže

04.12.2013 9:58 | Zprávy

Poslanci ve středu budou volit čtvrtého místopředsedu sněmovny. Kandidátem hnutí Úsvit zůstává jeho lídr Tomio Okamura. Ten na brífinku před schůzí dolní komory uvedl, že hlasování ukáže, zda kritika levicových stran na adresu politiky Miroslava Kalouska (TOP 09) byla skutečná, nebo zda šlo o pouhou zástěrku.

Okamura výhrůžně: Předveďte se, levičáci, jak to myslíte s Kalouskem. Nehlasujte pro jeho muže
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Lídr hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamura se uchází o post místopředsedy Poslanecké sněmovny. Jeho rivalem je předseda hnutí STAN Petr Gazdík, který v kandidatuře vystřídal prvního místopředsedu partnerské TOP 09 Miroslava Kalouska.

Zástupci hnutí Úsvit se prý pokusili vyjednat podporu pro svého lídra, nicméně samotné hlasování podle Okamury ukáže pravou tvář levicových stran.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

O2 zase nešel internet. Odborník slyšel radu zákazníkům a začal se smát

13:44 O2 zase nešel internet. Odborník slyšel radu zákazníkům a začal se smát

Jeden ze tří velkých hráčů na českém telekomunikačním trhu, operátor O2, má znovu problémy. Ráno pot…