Okamura zveřejnil třaskavé video z brněnské mešity: Nenáviďte ty, co neuznávají Alláha, křičí imán

09.01.2015 8:11

Lídr hnutí Úsvit Tomio Okamura ostře zareagoval na to, že se jej čeští muslimové snaží zažalovat kvůli jeho boji proti radikálnímu islámu. Okamura zveřejnil video, na němž předseda Ústředí muslimských obcí ČR Muneeb Hassan Alrawi v brněnské mešitě vyzývá české muslimy k nenávisti vůči všem nevěřícím.

Okamura zveřejnil třaskavé video z brněnské mešity: Nenáviďte ty, co neuznávají Alláha, křičí imán
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Okamura upozornil, že jej čeští muslimové chtějí zažalovat kvůli jeho boji proti radikálnímu islámu v ČR a v Evropě. Měl to uvést předseda Ústředí muslimských obcí ČR Muneeb Hassan Alrawi. Zároveň prý dodává, že oni radikální nejsou.

„Tak si, prosím, poslechněte nahrávku kázání Hassana Alrawiho v brněnské mešitě (minuta 6:58–7:30), kde v češtině doslova vyzývá české muslimy, aby se ‚naučili nenávisti k neuznání Alláha‘, tedy k nenávisti vůči všem nevěřícím v islám a zároveň v následujících vteřinách žádá  ‚...aby rodiče bili děti, pakliže se nechtějí modlit k Alláhovi‘,“ upozornil Okamura.

Nahrávka, kterou Okamura zveřejnil, je ZDE

Zároveň vyzývá, aby lidé tuto nahrávku sdíleli a do komentářů mu psali své názory, zda považují za správné, že takoví lidé jej chtějí zažalovat.

Chceme, aby hlavní slovo v našem státě měli slušní lidé

Upozornil, že hnutí Úsvit dlouhodobě bojuje proti islámským i dalším radikálům. A připravuje návrhy zákonů, které by zpřísnily podmínky pro pobyt radikálů v naší zemi. „Chceme, aby měli v našem státě hlavní slovo slušní lidé, kteří dodržují naše pravidla a nevymezují se ostentativně proti našim zvyklostem,“ podotkl Okamura.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Celý text Tomia Okamury:

Čeští muslimové mne chtějí zažalovat kvůli mému boji proti radikálnímu islámu v ČR a v Evropě. Řekl to předseda Ústředí muslimských obcí ČR Muneeb Hassan Alrawi a zároveň dodává, že oni radikální nejsou. Tak si prosím poslechněte nahrávku kázání Hassana Alrawiho v brněnské mešitě (minuta 6:58 - 7:30), kde v češtině doslova vyzývá české muslimy, aby se "naučili nenávisti k neuznání Alláha“, tedy k nenávisti vůči všem nevěřícím v islám a zároveň v následujících vteřinách žádá "...aby rodiče bili děti pakliže se nechtějí modlit k Alláhovi“.

Jsou podle Vašeho názoru čeští muslimové radikální nebo je toto jednání normální a slučitelné s naším ústavním pořádkem? Neměla by naopak policie prošetřit jednání předsedy českých muslimů? Považujete za správné, když mne chtějí takoví lidé zažalovat? Napište mi, prosím, do komentářů.

A, prosím, sdílejte co nejvíce všem vašim přátelům, ať zjistím co nejvíce názorů české veřejnosti.

Hnutí Úsvit, které jako jediné v Parlamentu dlouhodobě a otevřeně bojuje proti islámským a jiným radikalistům, již připravuje návrhy zákonů, které by zpřísnily podmínky pro pobyt radikálů v naší zemi. Nechceme tady žádné extrémní islamisty, fašisty, nacisty, rasisty ani xenofoby. Chceme, aby měli v našem státě hlavní slovo slušní lidé, kteří dodržují naše pravidla a nevymezují se ostentativně proti našim zvyklostem.

A nakonec mi dovolte poděkovat Vám všem, kteří za mnou od počátku statečně a neochvějně stojíte, velmi si Vaší podpory vážím, přestože mne ještě před pár dny zmanipulovaná média a různé multikulty organizace schválně zesměšňovala a překrucovala moje vyjádření, když jsem na hrozby poukazoval. Již od loňska trvale upozorňuji na přítomnost radikálního islámu v ČR a ukázalo se, že jsem měl pravdu - jak víte, moje slova o přítomnosti radikálních islamistů v ČR tento týden potvrdila i zpráva tajné služby (BIS) a naše policie. Prosím proto nadále o Vaši veřejnou podporu, jednotlivec nebo jedna malá strana změny těžko dokáže, ale když nás bude hodně, je reálná šance.

Zde je inkriminovaná nahrávka

A pro dokreslení, zde uvádím ještě další nahrávku (minuta 6:10 - 6:20), kde kolega Hassana Alrawiho ve stejné brněnské mešitě vyzývá ve svém kázání k věřícím českým muslimům k likvidaci Izraele, státu uznaného OSN.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Migraci nepůjde zastavit. Klima donutí. Hrozivá předpověď, přijde konec systému?

13:27 Migraci nepůjde zastavit. Klima donutí. Hrozivá předpověď, přijde konec systému?

Až stát přestane lidem vyplácet výpalné, bude zle. Historička Monika Rybová popsala, co nás čeká, až…