Omluvte se Foldynovi! Šéf ČSSD Hamáček dostal vážný vzkaz

10.05.2018 10:47

Pan Vladimír Kolmistr se narodil v roce 1930. Do roku 1968 byl členem komunistické strany. Po roce 1989 však vstoupil do řad sociální demokracie a dodnes se zajímá o politické dění. Proto také napsal předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi. Doporučil mu, aby se co nejdříve omluvil místopředsedovi ČSSD a poslanci Jaroslavu Foldynovi.

Omluvte se Foldynovi! Šéf ČSSD Hamáček dostal vážný vzkaz
Foto: Vít Hassan
Popisek: Jaroslav Foldyna

Vladimír Kolmistr se zlobí. A zlobí se už dlouho. Svědčí o tom prý už první dopis, který posílal Hamáčkovi ještě jako předsedovi Poslanecké sněmovny, když se na Staroměstském náměstí konala podhradní oslava státního svátku u příležitosti výročí vzniku našeho státu. Tehdy prý Hamáček nepodnikl nic proti jednomu z pořadatelů demonstrace, Petru Gazdíkovi.

Fotogalerie: - Babiš na hrad

Demonstrace aktivistické skupiny AUVA (Andrejovy ú...
Demonstrace aktivistické skupiny AUVA (Andrejovy ú...
Demonstrace aktivistické skupiny AUVA (Andrejovy ú...
Demonstrace aktivistické skupiny AUVA (Andrejovy ú...
Demonstrace aktivistické skupiny AUVA (Andrejovy ú...
Demonstrace aktivistické skupiny AUVA (Andrejovy ú...

Anketa

Měl by být Miloš Zeman sesazen z funkce prezidenta?

11%
89%
hlasovalo: 21500 lidí

Zato dnes má vedení ČSSD starost o to, aby z postů ve Sněmovně zmizeli představitelé SPD Tomia Okamury. A navíc Hamáček jako šéf ČSSD požaduje, aby se omluvil místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna za to, jak se choval na akci ruského motorkářkého gangu Noční vlci. A to už je na Vladimíra Kolmistra zřejmě moc.

„Dovoluji si vám psát již podruhé. Prvně to bylo, když jste jako předseda Sněmovny nic nepodnikl, když „z vůle Kalouska ústavní činitel“ Gazdík svolal na Staroměstské nám. monstr akci 28. října – teda pokus o pražský Majdan. Tehdy jste si nezakázali spolupráci na nejvyšší úrovni ani nepožádali odvolání gazdíkovců z funkcí ve Sněmovně... Asi jste to kulantně vyřešili ve sněmovní kantýně,“ napsal dlouhodobě politicky angažovaný občan.

„Dnes požadujete od poslance Foldyny, aby se omluvil, že se nebál jít na akci a postavit se proti barbarskému chování skupiny hloupých řvounů. Špatně odhadujete, pane Hamáčku. Brzy může nastat situace, Hamáčku, kdy jako předseda strany budete muset nabádat členy a funkcionáře své strany, aby mezi nespokojené lidi chodili a jednali s nimi. Měli by tak vlastně, co nejvíc činit již nyní. Strana a politika – to nejsou jen prohlášení sekretariátů a orgánů, to je živá práce s lidmi,“ pokračoval Kolmistr.

Server ParlamentníListy.cz má jeho dopis k dispozici.

Pan Vladimír Komistr doslova napsal:

Dovoluji si vám psát již podruhé. Prvně to bylo, když jste jako předseda sněmovny nic nepodnikl, když "zvůle Kalouska ústavní činitel" Gazdík svolal na Staroměstské nám. monstr akci 28.října - teda pokus o pražský Majdan. Tehdy jste si nezakázali spolupráci na nejvyšší úrovni ani nepožádali odvolání Gazdíkovců z funkcí ve sněmovně.... Asi jste to kulantně vyřešili ve sněmovní kantýně.

Dnes požadujete od poslance Foldyny - aby se omluvil, že se nebál jít na akci a postavit se proti barbarskému chování skupiny hloupých řvounů. Špatně odhadujete, pane Hamáčku. Brzy může nastat situace, Hamáčku, kdy jako předseda strany budete muset nabádat členy a funkcionáře své strany, aby mezi nespokojené lidi chodili a jednali s nimi. Měli by tak vlastně co nejvíc činit již nyní. Strana a politika - to nejsou jen prohlášení sekretariátů a orgánů - to je živá práce s lidmi.

Měl byste se tedy vy teď omluvit poslanci Foldynovi. A to stejně veřejně, jako jste jej veřejně pokáral.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Obsadí cizí dům, zfetují se tam, že by nepoznali matku. Potěš pánbů, až převezmou otěže této země, obává se Ivan Vyskočil. A má vzpomínku na Palacha, která mnohé naštve...

6:49 Obsadí cizí dům, zfetují se tam, že by nepoznali matku. Potěš pánbů, až převezmou otěže této země, obává se Ivan Vyskočil. A má vzpomínku na Palacha, která mnohé naštve...

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Chtěl bych slyšet řev onoho pana Putny, kdyby obsadili jeho byt ne…