Opálený Paroubek přiznal v rozhovoru s Tachecí jeden svůj omyl. Týká se Zemana

21.08.2013 10:05 | Zprávy

Jiří Paroubek věří ve volební výsledek LEV 21 někde mezi šesti až osmi procenty hlasů. Ve volbách povede pražskou kandidátku, protože podle něj se volby budou rozhodovat v Praze. Mluvil o tom v rozhovoru pro MF Dnes.

Opálený Paroubek přiznal v rozhovoru s Tachecí jeden svůj omyl. Týká se Zemana
Foto: NS-LEV21
Popisek: Jiří Paroubek

Šéf strany LEV 21 Jiří Paroubek odpovídal na otázky Barboře Tachecí. Redaktorka ve svém pravidelném sloupku, ve kterém hodnotí svůj osobní dojem z rozhovoru s daným hostem, popsala Paroubka jako opáleného, uvolněného a nestresovaného. Přesto Tachecí píše, že Jiří Paroubek zůstal stejný jako dříve. „Po přepisu jsem nejvíc vyhazovala slůvko 'já'. Paroubek je stále nejzkušenější, nejprofesionálnější, nejschopnější a nejúspěšnější a potřebuje už jen peníze a atraktivní lidi na kandidátky a pak tu drobnost, aby si voliči všimli. A když si nevšimnou – nebude to chyba Jiřího Paroubka,“ popisuje své dojmy z lídra Paroubka Tachecí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co je pro vás s vaším platem 50 tisíc?

A myslíte, že se ze všeho dá prostě jen vykoupit? Co třeba odevzdat ten řidičák, což jste jeden čas sliboval a pro příště jezdit předpisově a nelhat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

18:20 Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

Že politické strany využívají v předvolební kampani celebrity, už asi nikoho nepřekvapí. SPOLU pomáh…