Ortel nad Pavlem Novotným: Musí se omluvit rodičům, kteří dítěti pouštěli Ortel

10.04.2018 16:20

Politik a někdejší bulvární novinář Pavel Novotný oznámil, že se bude muset omluvit rodině, která zpívala píseň Mešita kontroverzní hudební skupiny Ortel. Jejich devítiletý syn přitom na videu naznačuje, že někdo bude podříznut. Novotnému tato scéna přišla tolik přes čáru, že si rodinu začal slovně dobírat, ale ta ho kvůli tomu zažalovala. A kauza pokračuje...

Ortel nad Pavlem Novotným: Musí se omluvit rodičům, kteří dítěti pouštěli Ortel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

V roce 2016 letělo internetem video, na kterém muž s partnerkou a devítiletý syn zpívali píseň Mešita kontroverzní skupiny Ortel. Chlapec na videu naznačoval, že někdo bude podříznut. Pavla Novotného tohle video zvedlo ze židle a pořádně se do rodiny obul, jak to vychovávají své dítě. A skončil kvůli tomu u soudu. Rodiče dítěte Novotného zažalovali, požadovali po něm omluvu a odškodnění ve výši sto tisíc.

Novotný tvrdí, že očekává prozatím nepravomocný rozsudek, ve kterém mu bude omluva nařízena. „Vaše oblíbená celebrita bude dnes krátce před třetí hodinou nepravomocně odsouzena omluvit se xenofobům, co věší devítileté dítě na YouTube, kde zpívá Mešitu a naznačuje podřezávání krku. Není to nespravedlnost, ale považuji za správné, že jsem neustoupil, a budu bojovat až do poslední instance a dechu,“ napsal Novotný na sociální síti Facebook.

I kdyby skutečně odsouzen byl, mohl by se odvolat a konečný verdikt může stále znít zcela jinak.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní.

20:46 Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní.

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Martin Koller utrpěl v minulém týdnu opravdu nevšední zážitek- dvojj…