Otevřete hospody, nebo vjedu do lidí, napsal na Facebook. Hrozí mu 15 let

29.10.2020 13:15 | Zprávy
autor: vef

Policie obvinila muže, jenž na Facebooku vyhrožoval, že pokud se neotevřou restaurace, vjede kamionem do lidí. Hrozí mu 15 let, k výhrůžkám se přiznal. Informaci přinesla ČT24.

Otevřete hospody, nebo vjedu do lidí, napsal na Facebook. Hrozí mu 15 let
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vůz, ilustrační foto

K uzavření restaurací, barů a klubů došlo od 14. října. Jde o jedno z opatření kvůli nepříznivému vývoji koronavirové epidemie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Střelba na FF

Je to opravdu hodně smutný příběh. Podle vás hrozí jeho zametení pod koberec. Co myslíte, že se mělo stát a nestalo? Zmiňujete třeba Rakušana, ale co s ním, když už není ministr? Co se stalo není určitě jeho vina, měl by tak být podle vás i on nebo někdo jiný z politiků potrestán? Jak? Za co?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tohle jsou dezinformace.“ Kalousek udeřil na Pokornou z Deníku N

18:45 „Tohle jsou dezinformace.“ Kalousek udeřil na Pokornou z Deníku N

Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek zareagoval na výtky novinářky Zdislavy Pokorné z Deníku N k…