PR katastrofa: Gretinu loď vyzdvihnou letecky

18.08.2019 19:56

Mladá švédská aktivistka Greta Thunbergová se rozhodla dorazit na klimatický kongres v USA lodí. A to kvůli emisím. Jak však nyní píše týdeník Der Spiegel, PR katastrofou je, že loď následně přiletí její tým vyzvednout. Na informaci poukázal server ČT24.cz.

PR katastrofa: Gretinu loď vyzdvihnou letecky
Foto: Repro ČT
Popisek: Aktivistka Greta Thunbergová na fóru TEDx

Na plavbu navíc poukázali někteří odborníci, kteří tvrdí, že cesta způsobí více emisí, než kdyby letěla. A nyní se ukazuje, že dva spolupracovníci Gretina týmu do USA přiletí, aby jachtu odvezli zpět do Evropy. 

Manažerka týmu Holly Covaová k tomu uvedla, že plavba do New Yorku byla zahrnuta do plánu na poslední chvíli, a tak vskutku do USA musí dva lidí, aby loď dostali zpět. Půjde o čtyři letenky, o něž by šlo však i v případě, kdyby Thunbergová letěla s otcem do New Yorku rovnou. 

Server Der Spiegel však uvádí, že případ je pro mladou Gretu PR katastrofou, neboť zcela jednoznačně nejde o bezemisní podnik, jak bylo deklarováno.

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

8:05 Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Humbuk kolem sochy maršála Koněva v pražských Dejvicích i zastavení…