Paktuje se s Klausem ml. a píše pro špatné weby. Zlý úředník! Ekonomka si všimla kádrování Deníku N

04.07.2019 21:04

Ekonomka Hana Lipovská si na svém facebookovém profilu všimla textu redakce Deník N o úředníku Tomáši Břicháčkovi, který podle autorů na Ministerstvu spravedlnosti tvoří zákony, ale zároveň je také spojen s dezinformačními weby.

Paktuje se s Klausem ml. a píše pro špatné weby. Zlý úředník! Ekonomka si všimla kádrování Deníku N
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Břicháček
reklama

Anketa

Chcete předčasné volby?

17%
83%
hlasovalo: 10728 lidí
„Doktor Tomáš Břicháček je velmi kvalitní odborník, dobrý člověk, a především právník, kterého bych chtěla mít v jakémkoli svém týmu. Jeho knihy Unie blízká i vzdálená i Unie ve víru migrační krize patří k tomu nejlepšímu, co k téma evropské integrace bylo v poslední pětiletce u nás napsáno. Seděli jsme spolu opakovaně při řešení zásadních otázek, budil u mě vždy respekt přesností svých analýz a odbornou poctivostí. Jeho úsudek je vždy naprosto jasný, nikdy nejde po senzaci, ale hledá – byť sebenepříjemnější – pravdu,“ poznamenala Lipovská s tím, že útok na něj ze strany Deníku N je podle jejích slov ubohý, zbytečný a nesmyslný.

„Ale asi si ‚musíme‘ začít vykat. Dobré na tom je, že se o něm teď dozví více čtenářů,“ dodala.

Břicháček podle serveru DeníkN.cz píše zákony na Ministerstvu spravedlnosti, přičemž na internetu je spojený s dezinformačními weby. Zároveň se také angažuje v hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího. Břicháček se brání, že své názory sice do práce promítá, ale problém v tom nevidí.  

Břicháček je totiž v dozorčí radě obecně prospěšné společnosti Český portál, která vydává například weby jako Free Globe, Euserver, Český portál či Nezdraví. 

Původní text ZDE.

Na příspěvek Lipavské pak zareagovali mnozí diskutující. „Deník N je vše možné, jen ne objektivní. Spolu s Politiq, Fórem, Blisty, Respektem, A2larmem, Deníkem Referendum a dalšími přenáší jen snůšky a hnoje na vybrané s EU nesouznící jedince a snaží se je dehonestovat... Demokracie, Pravda a láska v praxi...,“ poznamenal jeden z nich.

„Jak za komoušů,“ dodal další.

„Deník Nenávist je skvělý lakmusový papírek. Když po někom vystartuje, je zde víceméně jistota, že je to dobrá volba, když někoho adoruje, je zapotřebí zbystřit. Jako pan Pehe. Ten se zatím nikdy nespletl a vždy vše dopadlo obráceně, než predikoval...,“ zmínil další uživatel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Oceňte Salviniho, netrestejte ho! Okamura odevzdal dopis Itálii. Silná sestava. A pozor, překvapení

12:59 Oceňte Salviniho, netrestejte ho! Okamura odevzdal dopis Itálii. Silná sestava. A pozor, překvapení

Lídr SPD Tomio Okamura se rozhodl předat dopis na italském velvyslanectví v Praze. Chce jím podpořit…