Pánek na Václavském náměstí: Kdyby se nedělo to, co se děje, tak by Národní třída a Albertov dnes patřili těm...

17.11.2017 19:44 | Zprávy

Na pódium na Václavském náměstí dorazil také šéf Člověka v tísni Šimon Pánek. Zúčastnil se Koncertu pro budoucnost a řekl pár slov.

Pánek na Václavském náměstí: Kdyby se nedělo to, co se děje, tak by Národní třída a Albertov dnes patřili těm...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šimon Pánek

„Chtěl bych poděkovat organizátorům,“ řekl hned úvodem Pánek. „Kdyby se nedělo, co se děje, tak by možná Národní třída i Albertov patřily těm, u nichž se divím, že je hanba nefackuje, když se spojují se 17. listopadem,“ sdělil Pánek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Jan Kuchař byl položen dotaz

zdravotní péče

Pane Kuchaři, nemyslíte, že na to vašem návrhu je smutná jedna věc, a to, že tu chybí dostatečná zdravotní péče, a že je třeba kvůli ní jezdit za hranice? Ono totiž problém není jen na hranicích, ale skoro všude, a to i ve městech. Lékařů je prostě málo. A co s tím vaše vláda udělala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Milion chvilek se postavil za Evu Decroix

21:20 Milion chvilek se postavil za Evu Decroix

Eva Decroix (ODS), která má být v úterý jmenována novou ministryní spravedlnosti, čelí ostré kritice…