Paroubek: Ta tiskovka byla tak dlouhá, až jsem ji nepochopil

4.10.2010 7:54 dop.

Slovní přestřelky mezi spolustraníky z ČSSD Jiřím Paroubkem a Janem Kohoutem neberou konce. Tentokrát se prostřednictvím Facebooku posmíval expředseda ČSSD.

Paroubek: Ta tiskovka byla tak dlouhá, až jsem ji nepochopil

"Na můj článek na blogu pod názvem "Nechme si nadělat do čepice a tu si pak dejme na hlavu" reagoval J. Kohout poněkud dlouhou tiskovou zprávou. Ta zpráva byla opravdu velmi dlouhá, a tak jsem na jejím konci už zapomněl, co bylo na začátku, a to mi brání, abych pochopil, o co šlo," začal rozpačitě svůj příspěvek na facebookovém profilu Paroubek.

Komentoval tak tiskové prohlášení exministra zahraničí Jana Kohouta, v němž jméno Paroubek zaznělo.

Na co ale nezapomněl, je zeptat se Kohouta, kdo by měl podle něho opustit vedení ČSSD, aby jí to už "nekazil"

"Pokud J. Kohout hovoří o takové potřebě veřejně, tak ať uvede jména. Je to vlastně jednoduché, není potřeba dlouhých tiskových zpráv. Jsem zvědav, jestli jsou to ta samá jména, co uvádí v osobních rozhovorech M. Pecina. Snad by mohli oba počkat až do voleb," pokračuje Paroubek provokativně a nezapomíná závěrem svého příspěvku ani na tradiční studenou sprchu médiím. Tentokrát reagoval na článek v sobotním deníku Právo.

Profil Jiřího Paroubka ZDE

"Právo v článku J. Ovčáčka se ani neobtěžovalo uvést alespoň náznakem, o co jde v mém článku, zato J. Kohout dostal prakticky veškerý prostor. Také obvyklá objektivita Práva. Je dobře, pro levicové čtenáře, že v úterý nebo nejpozději ve středu skončí informační monopol Práva a bude zde působit opoziční internetový server Vaše věc," čímž připomněl svůj chystaný internetový týdeník. (více ZDE)

Podrobná analýza k ABL? Bude

Jiří Paroubek publikoval na svém profilu rovněž pár slov k aktuální kauze sledování politiků bezpečnostní agenturou ABL.

"V prvních dvou dnech mediální akce MFD jsem považoval celou záležitost spojenou s fízlováním lidí - komunálních politiků (ale o kolik jiných lidí se ještě mohlo jednat?) - detektivní odnoží strany Věci veřejné, firmou ABL, za kmentovinu, za předvolební konstrukci," hodnotí Paroubek nejsledovanější téma posledního týdne. Opozici pak radí, aby se pokusila vyvolat mimořádnou schůzi sněmovny a tam prosadila usnesení, vyzývající premiéra Petra Nečase (ODS) k neprodlenému odvolání ministra dopravy Víta Bárty (VV).

Podrobnější analýzu celé kauzy slíbil Paroubek publikovat na svém internetovém serveru.


Související:


Jak se hádali Hašek s Rathem:

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pas

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér překvapuje čím dál víc, samé lži. I váš pan Vondra to uznal. Babiš se napil piva a vytáhl papír

21:00 Premiér překvapuje čím dál víc, samé lži. I váš pan Vondra to uznal. Babiš se napil piva a vytáhl papír

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se ve svém mimořádném vydání pořadu Čau lidi vyjádřil mimo jiné k …