Paroubka přivezla do televize manželka. Zbrusu novým fordem

16. 8. 2010 9:16

Jiřího Paroubka přivezla v neděli před budovu České televize, kde byl v pořadu Václava Moravce hlavním hostem, jeho manželka Petra novým Fordem Kuga za tři čtvrtě milionu korun.

Paroubka přivezla do televize manželka. Zbrusu novým fordem
reklama
Paroubek ale zklamaným novinářům později sdělil, že vůz za 784 tisíc korun je jeho manželky Petry. „Koupila si ho na leasing," prozradil například Blesku. Deník pak k tomu zmínil, že tento vůz je již třetím Petřiným. Jako Kováčová měla fiestu, kterou jí zdemoloval opilý řidič. Na jaře si pak pořídila focus, ovšem ten jí záhadně vykradli v garážích.

Kouzlo nechtěného? S manželkou se nudím, řekl

Podle obou bulvárních deníků ale bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek u Moravce pěkně perlil. Tu prohodil, že se se ženou doma už nudí, a tak má čas seznamovat se s novými technologiemi, anebo nechtěně prozradil, že přes prázdniny jaksi přibral.

Sotva totiž dosedl u Moravce do křesla, prý se začal ve studiu pěkně ošívat. Těžko se totiž do sedadel zapasoval. „Ta křesla se vám tu nějak srazila," prohlásil pak. „Ne, ne. Křesla máme stále stejná," dostalo se mu ujištění od Václava Moravce. Blesk pak z gustem na svou webovou stránku dopsal: „Inventář nábytku se přitom neměnil, bývalý předseda ČSSD se tak přes prázdniny asi příliš rozlenošil."

Jelikož o některé Paroubkovy názory podle Blesku média příliš nestojí, uchýlil se Paroubek k psaní knih. V hlavě má už dvě a to chce také napsat své paměti. „Nevím, jestli jsem spíš spisovatel, nebo grafoman. To druhé snad ne," pronesl k tomu expředseda již před zapnutými kamerami.

„Já mám hodně času. Většinou se nudím, třeba s manželkou o dovolených, tak píšu. A moje žena se také nudí, tak také píše," sypal ze sebe Paroubek, který si podle Blesku snad vůbec neuvědomil, co to vlastně vypouští z pusy.

Do časopisu má psát i komunista, ten o tom neví

Než však dopíše své knihy, bude prý ventilovat své myšlenky na svém blogu a na facebooku. ParlamentnímListům.cz v této souvislosti uvedl, že zakládá internetový časopis. Ten by se měl objevit na internetu v nejbližší době.

 „Bude to v horizontu několika týdnů. Půjde o týdeník, který bude orientován středolevě. To ale neznamená, že tam budou přispívat jen sociální demokraté. Hodlám oslovit i reálně uvažující politiky z jiných stran. Myslím tím třeba Cyrila Svobodu, bývalého předsedu KDU - ČSL, nebo rozumně uvažujícího komunistu Jiřího Dolejše," řekl k tomu Paroubek minulý týden.

Jenže například Dolejš Parlamentním Listům sdělil, že jej Paroubek zatím neoslovil. „O tom Paroubkovi nic nevím. Na mém black listu ale mám jen extremisty a xenofoby," sdělil tak trochu záhadně Dolejš. Naznačil tak, že by Paroubkovi, pokud by přišel skutečně s nabídkou, nedal košem?  

Paroubek se ale u Moravce také tak trochu vytahoval. A to když na větu Václava Moravce, že "ona-nová média" si poslanec velice oblíbil, prohlásil: „Mám nový mobil, který na mě chrlí informace. Také se učím s iPadem."

Petra mezitím zlíbala Ratha. Ukazovala i nožky

Jak Blesk navíc uvedl, Paroubkova manželka Petra prý v zákulisí studia také tak trochu koketovala s Davidem Rathem, na něhož se hned při příchodu vrhla polibkem. „S Rathem poté setrvala v hovoru, dokonce mu nadšeně cosi ukazovala na svém telefonu. Že by fotky z dovolené v Řecku?," napsal deník.

Podobně vřelým způsobem se ale údajně Paroubková přivítala i se samotným moderátorem Václavem Moravcem. "Pak koketně posedávala u stolku, nohu přes nohu, rukou si lehce zajížděla do vlasů a úsměvy rozdávala na všechny strany. Na sobě přitom měla oblečené růžové minišaty, které daly vyniknout jejím řeckým sluncem opáleným nohám," dodal deník.

Čtěte také:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: olb

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lidé si mě berou stranou, aby mi to řekli... Covid pasy i do restaurace? Šéfkuchař Pohlreich je pro. Zato hospodský rebel vyletěl

6:15 Lidé si mě berou stranou, aby mi to řekli... Covid pasy i do restaurace? Šéfkuchař Pohlreich je pro. Zato hospodský rebel vyletěl

Je libo do restaurace nebo ke kadeřníkovi? Jen s negativním testem nebo po očkování. Takové úvahy za…