Pavel Novotný čtenářům: Kreténům je třeba trpělivě vysvětlovat, že Okamura je obchodník a má je za debily

17.05.2018 14:43

Zvídavý čtenář na našem webu využil možnosti zeptat se přímo některého z politiků. Vybral si Pavla Novotného (ODS), zastupitele pražských Řeporyjí, bulvárního novináře, známého provokatéra a syna legendy televizní zábavy, Petra Novotného. A co si mladý Novotný myslí o čtenářích Parlamentních listů? To se vám nebude líbit.

Pavel Novotný čtenářům: Kreténům je třeba trpělivě vysvětlovat, že Okamura je obchodník a má je za debily
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

Anketa

Měl by být Miloš Zeman sesazen z funkce prezidenta?

11%
89%
hlasovalo: 21506 lidí

Čtenář Parlamentních listů pod přezdívkou „Pan BO“ se Petra Novotného zeptal, proč věnuje tolik životní energie provokacím a konfliktům: „Přečetl jsem asi půlku vašich včerejších vyjádření a dovedlo mě to k zamyšlení. Považuji vás za lidskou bytost (ovlivněnou bulvárem), proto se ptám, proč vynakládáte tolik energie na to, abyste pak akorát sklízel, co jste si zasel (nenávistné a kritizující komentáře)? Vždyť to není ničemu prospěšné a vy byste se bez toho obešel, nebo ne? Čtenáři PL vás museli jo namíchnout, že zde dlouhodobě trolíte. Ne že by mi to nějak vadilo, jednou za čas jsou vaše příspěvky dobrým a originálním zpestřením dne. Díky. Hezký den.“

Pavel Novotný

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Dotaz byl položen v souvislosti s velmi sledovaným exkluzivním rozhovorem, který Pavel Novotný poskytl serveru ParlamentníListy.cz před dvěma týdny. V tom mimo jiné označil prezidenta republiky Miloše Zemana za „zlomyslného, nesoudného dědka“, kterému by stálo za to omezit pravomoci. Bašára Asada by oběsil. Volitelnost SPD by pro změnu omezil tím, že by „kreténi neměli mít volební právo“ a pro předsedu vlády Andreje Babiše navrhuje „pět let natvrdo za dotační podvod a rok navíc za lhaní ohledně své minulosti.“ Čtenáře ParlamentníchListů.cz pak označil za tupé a navrhl, aby byli označováni. Vyznal se také ze svého obdivu k Miroslavu Kalouskovi, kterého považuje za nejlepšího ministra financí, kterého Česká republika měla.

Pavel Novotný zhruba po dvou týdnech od položení dotazu reagoval. A opět nebral žádné rukojmí. Fascinuje ho prý, jak ostré reakce vzbuzuje to, když sděluje „čistou pravdu“. Tím, že v rozhovorech pro ParlamentníListy.cz vyjadřuje, co si myslí a „vmete plebsu přímo na jeho platformě, že je manipulovatelným stádem“, se prý uspokojí. Poděkoval také čtenáři za dotaz a podotkl, že to je nejspíše první kladný ohlas, který na webu ParlamentníListy.cz obdržel.

Kompletní znění dotazu najdete ZDE:

Celé znění Novotného odpovědi: „Dobrý den pane BO, já prostě rád hýbu žlučí a nastavuji zrcadlo maloměšťákům, pokrytcům, blbům.. Připadá mi fascinující jen technicky sdělovat čistou pravdu a sledovat reakce, které vyvolává. Vím, že ty lidi nezměním, že kreténům je třeba trpělivě vysvětlovat, že pan Okamura je obchodník s xenofobií a má své zákazníky za stejné debily, jako já, vím, že svými ataky je jen utvrdím v jejich zcestném světonázoru, ale stejně mi to nedá. Pokaždé, když se mi PL ozvou s žádostí o rozhovor, prostě vyhovím. Nemám to už zapotřebí, není mi 25, žiju naprosto klidný, civilní život, ale užívám si tu unikátní možnost vmést plebsu přímo na jeho platformě, že je manipulovaným stádem, které zneužívají obchodníci se strachem z něčeho, čeho se bát není proč..," vysvětloval.

„Je to prostě zábava a svým způsobem i osvěta.. Útočím přímo na příjemce toho textu svými autentickými názory, které jsou navíc ty jediné správné. Uspokojím se, posloužím pravdě a osvětě a ještě se potom - spolu se svým publikem - mohu hodinu chlámat nad diskusí. Za tu půlhodinku nad psaním odpovědí to stojí. A děkuji za pozitivní ohlas, nedostávám jich zrovna sem mnoho.. vlastně... jste podle mě za ten rok první:-)“

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mak

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Proč sem leze? Zeman sejmul migranty a šokoval slovy o Trumpovi

12:14 Proč sem leze? Zeman sejmul migranty a šokoval slovy o Trumpovi

Prezident Miloš Zeman je druhý den na návštěvě Karlovarského kraje. Dnes krátce před polednem se seš…