Pavel Novotný si pořídil zbraň. Slova o střelbě do Foldyny

29. 4. 2020 19:05

Týdeník Respekt přinesl informaci, že do Česka údajně přicestoval z Ruské federace muž, který by mohl ohrozit starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09), starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) a pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti). Novotný nelenil a začal jednat. Pořídil si zbraň. I když je otázka, zda by mu proti případnému útočníkovi pomohla. Už ale přemýšlí nad osudem Jaroslava Foldyny (SPD). Posuďte sami.

Pavel Novotný si pořídil zbraň. Slova o střelbě do Foldyny
Foto: Repro Youtube/Twitter
Popisek: Prezident Ruské federace Vladimir Putin/starosta Řeporyjí Pavel Novotný
reklama

Anketa

Je Miloš Zeman a jeho okolí zodpovědný za smrt Jaroslava Kubery?

6%
92%
2%
hlasovalo: 22607 lidí
Vměšuje se Ruská federace do vnitřních záležitostí České republiky a políčila si na komunální politiky, které považuje za nepohodlné? Časopis Respekt naznačuje, že ano. Ve prospěch tohoto tvrzení hovoří i to, že by Ruská federace ráda stíhala starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře za to, že respektoval rozhodnutí zastupitelstva městské části a nechal sochu sovětského maršála I. S. Koněva odstranit z náměstí Interbrigády.  

Podle Respektu existuje podezření, že do Česka dorazil muž, který by mohl jmenovaným komunálním politikům usilovat o život. Ruská strana to však odmítá.

Mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová uvedla, že si Moskva nepřeje další vyostřování vztahů s Českou republikou. Vyzývá ale české úřady, aby předložily důkazy ohledně podezření na pohyb ruského agenta v České republice. Ruská diplomacie tvrzení odmítá jako novinářskou kachnu.

Starosta pražských Řeporyjí přesto na nic nečekal a pořídil si zbraň. Zvláštní zbraň. Airsoftovou pušku.  A napsal k tomu pár řádek.

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

„Kde je hranice mezi příčetným zabezpečováním pamětní desky a šílenstvím? Právě jsem na adresu Úřadu městské části (Řeporyje) objednal toto. Airsofťáci když viděli mého hejkala, říkali, že s tím bych měl zadek foldyna na 20m z úkrytu trefit. Info pro vojtafilip: nebude placeno z peněz daňových poplatníků,“ napsal Novotný na sociální síti Twitter.

Puška Pavla Novotného

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Klaus spustil kanonádu: Osekat výdaje na obranu, neplatit politickým neziskovkám. EU nefungovala, byl jsem šťastný. Milion chvilek? Žádný program

12:50 Václav Klaus spustil kanonádu: Osekat výdaje na obranu, neplatit politickým neziskovkám. EU nefungovala, byl jsem šťastný. Milion chvilek? Žádný program

Hostem nedělní Partie byl druhý český prezident Václav Klaus. Natvrdo prohlásil, že řeči premiéra An…