Pavel Novotný si pořídil zbraň. Slova o střelbě do Foldyny

29.04.2020 19:05

Týdeník Respekt přinesl informaci, že do Česka údajně přicestoval z Ruské federace muž, který by mohl ohrozit starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09), starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) a pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti). Novotný nelenil a začal jednat. Pořídil si zbraň. I když je otázka, zda by mu proti případnému útočníkovi pomohla. Už ale přemýšlí nad osudem Jaroslava Foldyny (SPD). Posuďte sami.

Pavel Novotný si pořídil zbraň. Slova o střelbě do Foldyny
Foto: Repro Youtube/Twitter
Popisek: Prezident Ruské federace Vladimir Putin/starosta Řeporyjí Pavel Novotný
reklama

Anketa

Je Miloš Zeman a jeho okolí zodpovědný za smrt Jaroslava Kubery?

6%
92%
2%
hlasovalo: 22904 lidí
Vměšuje se Ruská federace do vnitřních záležitostí České republiky a políčila si na komunální politiky, které považuje za nepohodlné? Časopis Respekt naznačuje, že ano. Ve prospěch tohoto tvrzení hovoří i to, že by Ruská federace ráda stíhala starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře za to, že respektoval rozhodnutí zastupitelstva městské části a nechal sochu sovětského maršála I. S. Koněva odstranit z náměstí Interbrigády.  

Podle Respektu existuje podezření, že do Česka dorazil muž, který by mohl jmenovaným komunálním politikům usilovat o život. Ruská strana to však odmítá.

Mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová uvedla, že si Moskva nepřeje další vyostřování vztahů s Českou republikou. Vyzývá ale české úřady, aby předložily důkazy ohledně podezření na pohyb ruského agenta v České republice. Ruská diplomacie tvrzení odmítá jako novinářskou kachnu.

Starosta pražských Řeporyjí přesto na nic nečekal a pořídil si zbraň. Zvláštní zbraň. Airsoftovou pušku.  A napsal k tomu pár řádek.

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

„Kde je hranice mezi příčetným zabezpečováním pamětní desky a šílenstvím? Právě jsem na adresu Úřadu městské části (Řeporyje) objednal toto. Airsofťáci když viděli mého hejkala, říkali, že s tím bych měl zadek foldyna na 20m z úkrytu trefit. Info pro vojtafilip: nebude placeno z peněz daňových poplatníků,“ napsal Novotný na sociální síti Twitter.

Puška Pavla Novotného

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Založeno za 60 Kč. Pak za 5000 Kč! Čáry máry fuk, firma hájená Hamáčkem je tu. V TV to nebylo

13:34 Založeno za 60 Kč. Pak za 5000 Kč! Čáry máry fuk, firma hájená Hamáčkem je tu. V TV to nebylo

Karibik, Spojené arabské emiráty, Ukrajina, Kypr, tam všude měly vlastníky společnosti spojené s ten…