Pavel Novotný vystrčil pupek. Ukázalo se, co Fiala přehlíží

19.05.2022 12:02 | Ze sítí

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) ukázal své břicho. Tentokrát představil svůj tanec, a to na melodii písně One Way Ticket od Boney M. A nebylo to jediné, co jsme se z jeho instagramu dozvěděli. Mimo jiné zde totiž jedna z uživatelek napsala, jak přijel jednou do Litovle zhuleným autobusem. „Jiný nebudu,“ napsal pak mimo jiné Novotný. Znovu tedy potvrdil, že coby člen konzervativní politické strany „hulí“.

Pavel Novotný vystrčil pupek. Ukázalo se, co Fiala přehlíží
Foto: Reprofoto: Instagram Pavla Novotného
Popisek: Pavel Novotný a jeho tanec podle vzoru

Sám sebe tančícího zveřejnil na instagramovém profilu řeporyjský starosta Pavel Novotný. Je jen v trenkách a tančí stejně jako jeho předskokan. Hraje k tomu Boney M a její One Way Ticket. „Teď beze srandy, prosím: Nikdo to nezatančil líp!!!“ napsal. 

Své polonahé tělo přitom veřejnosti neukázal poprvé. Například v roce 2009 nafotil velice provokativní kalendář, kde vystavoval své korpulentní tělo v rádoby erotických pózách.

„Si z tebe fakt jednou smíchy asi cvrnknu. Občas si říkám, jestli já ti na tu hlavu tenkrát vážně nešlápla. Spali jste u nás v ovocném sadu pod stromama, abslolut ko, přijeli jste zhuleným autobusem s Lenkou Vankovou a bandou a byla prdel, tož Litovel a jiný nebuď, jsi furt stejný,“ napsala následně Novotnému v diskusi na instagramu jedna z uživatelek.

„To je pravda, v Litovli jsem kalil,“ napsal s úsměvem. „Dobře, jiný nebudu,“ poznamenal Novotný v odpovědi.

Celoživotní kouření trávy

To, že má Novotný k marihuaně kladný vztah, netají. „Já kouřim marihuanu od patnácti let, ale neumím backroll. Mám prostě problém s balením jointu. Na youtubu je asi tisíc videí na téma balení jointů. Já jsem velmi nešikovný člověk, nejsem žádný hodinář. Vyberu si video úplně pro debily, kdy černoušek, rastaman z Jamajky, s tebou balí dvacet minut brko. Prostě video pro tělesně postižený, kvadruplegiky a pro mě. Učil jsem se to těch dvacet minut, pak sem to rozsekal, říkám, jdi do hajzlu, a ubalil sem celopapíráka jako vždycky,“ zmínil například v jedné z besed, jíž se účastnil – ve Studiu svobodného přístavu. 

„Já kouřim celoživotně trávu, vyzkoušel jsem úplně všechno, droga, kterou jsem fascinovanej, je LSD, můžu se směle prohlásit za člověka, kterej je velmi zkušenej v tomhle ohledu. Mám strašně rád LSD, vyzkoušel jsem všechny dostupný drogy. Ta marihuana je něco, čemu holduju strašně, opravdu konstantně, velmi dlouhou dobu. Já když si zahulim, tak nesmrdím, nejsem nebezpečnej a jsem kreativní,“ popsal tehdy také Novotný.

V poslední době se hovořilo o chování Novotného u soudního stání, kdy vprostřed z něj odešel. Následně se pochlubil také tím, jak ve své kanceláři rozmlátil telefon.

Obrázek rozmláceného telefonu doplněného papírkem „volal jsem na TSK“ je na Novotného instagramu komentován: „Tohle pochopí jen někdo, kdo dělal v samosprávě.“ Následuje vysvětlení, že pražská Technická správa komunikací vysypala v jeho katastru bordel do místního potoka, kam se starosta snaží „vrátit raka“. „Mám být vděčný, že opravují (půl roku) most a držet hubu,“ objasňuje větu, která jej vedla k demolici telefonního zařízení. Pak avizoval, že si dá panáka a jede se dál.

Uklidnění tenze alkoholem ale podle všeho nezafungovalo, v dalším příspěvku na instagramu přímo na místě hovořil o „prasatech z TSK“ a doznával, že pevnou linku nejen rozmlátil, ale také rozkopal.

Ale zpátky ještě k onomu soudu, z něhož Novotný teatrálně odešel. Je totiž viněn z hanobení komunistů a jejich voličů. Kvůli emocím, které dal najevo u Obvodního soudu pro Prahu 5, si navíc vysloužil pokutu 10 tisíc korun. A právě kvůli tomu soudkyni při tehdejším jednání označil za podjatou a následně jednací síň naštvaně opustil. 

Starosta Pavel Novotný (ODS) se před soud dostal kvůli tomu, že v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, jenž vyšel v květnu před dvěma lety, uvedl, že by přál tehdejšímu šéfovi KSČM Vojtěchu Filipovi šibenici. „Já jak vidím placeného udavače StB Vojtu Filipa, tak chci říct ‚čau Falmere, ty vlastizrádná děvko‘, prostě normálně, jak je zvyklý na ulici, ale ze mě vyletí automaticky ‚svině‘,“ řekl tehdy Novotný. Mimo jiné tehdy také z jeho strany zaznělo tvrzení, že „už aby bolševici vymřeli“.

Premiér Petr Fiala v minulosti řeporyjského starostu a člena ODS Pavla Novotného podporoval (dokonce jej v Řeporyjích navštívil), po jeho některých extempore a výrocích bylo dokonce ale ve hře jeho členství ve straně. To nakonec uhájil, i když Fiala se netajil tím, že je Novotným „unaven".

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

předsednictví EU

Pořád se mluví, jak je to pro nás prestižní a důležité. Ale mění se tím něco i pro vás jako europoslance? Jste třeba víc sledovaní, máte víc prostoru? A není celá událost nebo co to je, příliš přeceněvána?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nářek a skřípění zubů – jedna větev Čapího hnízda u soudu neskončí. Přišel vztek

15:15 Nářek a skřípění zubů – jedna větev Čapího hnízda u soudu neskončí. Přišel vztek

Policie odložila takzvanou reklamní větev kauzy Čapí hnízdo, ve které prověřovala možné daňové úniky…