"Cílem není v žádném případě poškodit pacienty, ale vzbudit zájem ve veřejnosti o problémech ve zdravotnictví," řekl iDNES.cz prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek. předseda Lékařského odborového klubu Martin Engel dodává, že lékaře do akce nijak nenutili, takže je sám zvědav, kolik lidí se nakonec přidá. Je totiž třeba vzít v potaz i fakt, že řada lékařů není pány svých ordinací a musí se o případném uzavření prostor domluvit se zaměstnavatelem. Tím se obvodní lékaři liší od specialistů.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

_profil_top.jpg)
