Petr Nečas: Jaňulko, lásko, řeknul jsem jí to. Byly i slzy a nadávky, chvíli křik

16.06.2016 6:31

Odposlechy rozhovorů mezi Janou Nečasovou (dříve Nagyovou) a bývalým premiérem Petrem Nečasem spatřily světlo světa. A to nyní při soudním líčení, kdy se řeší případ údajného zneužití vojenské tajné služby k odposlechu exmanželky Nečase Radky. Druhým zveřejněným odposlechem je také rozhovor mezi Nagyovou a její kamarádkou. Informaci přinesl server TN.cz.

Petr Nečas: Jaňulko, lásko, řeknul jsem jí to. Byly i slzy a nadávky, chvíli křik
Foto: Hans Štembera
Popisek: Expremiér Petr Nečas
reklama

Soud nyní řeší, zda za odposlechy Radky Nečasové stála Nagyová. Ta prý chtěla premiéra donutit k rozvodu. Soudkyně také přečetla jednu z SMS zpráv, kterou poslal Nečas Nagyové. A to v lednu 2013. 

"Jaňulko, lásko, řeknul jsem jí to. Byly i slzy a nadávky, chvíli křik. Ale většinu doby bez toho," uvedla soudkyně.

Původní text ZDE.

Při odposlouchávaném telefonním hovoru je patrné, kdo měl nad kým v partnerství navrch. "Proč si mi nevzal telefon?" ptá se Nagyová Nečase. "Kdy jsem ti nevzal telefon?" "Když jsem ti volala, tak to jakoby nemůžeš a jí ho vezmeš," vyčítá Nagyová. "Pak jsem ti volala podruhý a měl si to obsazený, takže asi máš priority," pokračuje dál. "Ne, neměl jsem volné," oponuje Nečas. Když Nagyová nevěří, říká jí: "Ne, Jaňulko, ne, fakt. Zítra přinesu mobil, můžeš se podívat, že tam nemám volné," sděluje jí.  

Následuje také odposlech rozhovoru o výživném i o schůzkách s právníkem. "No, co ti ještě říkala milostivá?" ptá se například Nagyová Nečase.  "No přiměl jsem ji k tomu, že alespoň začne rychle hledat ten byt. No hlavně začala hrát přesně tu hru, co jsem... Halo, Jaňulko? Slyšíš?" No tak jsem jí řekl, že jako spolu nežijeme, že v tom chci mít prostě jasno. A že když spolu nežijeme, tak s ní nechci být. Pak samozřejmě debata o dětech. ...Ona se prý rozvádět nechce, tak prý jim to mám říct já. Tak ještě uvidíme, ale u ní chodí ty nálady," říká Nečas.

"Já se nebudu spoléhat a ty se taky nespoléhej na to, jestli si prostě zrovna dala dvě skleničky, tři skleničky, nebo litr," odvětí Nagyová a dodává, že nyní se musí Nečas uchýlit k tvrdému jednání.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval se

19:25 To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval se

Moderátor Luboš Xaver Veselý na svém Facebooku sdílel videa s názory na jeho zvolení do Rady České t…