„Žádné pirátské jméno se neobjevuje ve výňatcích z toho spisu. Jsou tam ale linky nejen na STAN, ale i ANO nebo ODS. Piráti v tom nejedou, to lze říct s jistotou,“ zmínil například v minulém týdnu pražský primátor Zdeněk Hřib. Podle serveru Seznam Zprávy existují například dva případy, kdy Piráti s lidmi zmíněnými v policejním spisu ke kauze Dozimetr přišli do kontaktu.
Mimo jiné jde o Martina Sankota, kterého Piráti navrhli na člena dozorčí rady Národní rozvojové banky. Policisté přitom Sankota ve svých dokumentech označili za dlouhodobého personálního kádra hnutí STAN.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.