Pirátský udavač! Sranda z Pavla Novotného. Babiš sesílal blesky

04.12.2019 18:44

Premiér Andrej Babiš ve vysílání Rádia Impuls řekl, že je šťastný, protože nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zastavil trestní stíhání jeho rodiny v kauze Čapí hnízdo. Sám je prý na pokračování případu připraven a případnou abolici prezidenta Miloše Zemana odmítne. „Abolice není potřeba, protože jsem přesvědčený, že jsem nic protizákonného neudělal,“ prohlásil Babiš.

Pirátský udavač! Sranda z Pavla Novotného. Babiš sesílal blesky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda vlády ČR Andrej Babiš zúčastnil konference Setkání lídrů českého stavebnictví a vystoupil zde s projevem

Babiš zopakoval svá mnohokrát vyřčená slova, že celá kauza je účelová a je za ní snaha opozice a novinářů dostat ho z politiky. „Je to jen teror novinářů, který ovlivňoval celou moji rodinu. Já už jsem si zvykl, že mě chtějí za každou cenu zlikvidovat a vyštvat z politiky, takže mě to ani nepřekvapuje,“ pronesl a dodal, že je šťastný, že jeho rodina byla z případu definitivně vyjmuta.

„Mám velkou radost a cítím velkou úlevu, že bylo definitivně zastaveno trestní stíhání mojí rodiny, mé manželky a mojí dcery,“ byl překvapivě dobře naladěn český premiér a zopakoval, že je nevinný. „Já jsem nic neudělal, bohužel to nepřidává na klidu ve společnosti, ale s tím já už nic nenadělám,“ mávl rukou Babiš.

Anketa

Měl by Andrej Babiš kvůli auditu EU odstoupit?

10%
90%
hlasovalo: 30072 lidí

Reagoval také na slova šéfa ODS Petra Fialy, který ho vyzval, aby po dobu vyšetřování obou kauz odstoupil z pozice premiéra. „Tak já navrhuji ODS, aby si za předsedu zvolili pana Pavla Novotného z Řeporyjí. S ním alespoň bude sranda,“ překvapil Babiš.

Případnou prezidentskou abolici by podle svých slov určitě nepřijal. „Abolici bych nepřijal, nevidím pro to důvod. Jsem přesvědčen, že to dopadne dobře. Ten trend je dobrý, protože původně bylo stíháno jedenáct osob, pak sedm, teď dvě, tak snad to skončí na nule,“ doufá premiér.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Poté se vyjádřil k auditu Evropské komise, o kterém opakovaně tvrdí, že je taktéž účelový. „Já jsem slyšel, že bychom měli vracet nějaké peníze EU, to není pravda, nebudeme nic vracet. My jsme museli vracet 36 miliard za zlodějny tradičních zkorumpovaných stran, které nadělaly v minulosti.“

„A ten pirátský udavač nás stál 800 milionů, když udal paní Šlechtovou,“ řekl na adresu europoslance Lukáše Wagenknechta s tím, že on Babišovu kauzu střetu zájmů v Bruselu vytvořil a je s ní jasně propojený.

„Česká republika se proti tomu auditu bude bránit, protože není žádný důvod, aby se vracely peníze,“ zopakoval svůj známý postoj Babiš.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jma

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Je to jinak! Babišovi se nejdřív zvedl žaludek a pak začal pátrat. A teď přiznal...

22:25 Je to jinak! Babišovi se nejdřív zvedl žaludek a pak začal pátrat. A teď přiznal...

Premiér Andrej Babiš se ve své týdenním hlášení „Čau lidi“ rozepsal o dnešním tragickém požáru domov…