Pochod homosexuálů Prague Pride oficiálně začal

10.08.2011 19:47 | Zprávy

Pětidenní přehlídka s koncerty, diskusemi i večírky, jejíž program se naplno rozjede až ve čtvrtek, vyvrcholí v sobotu vůbec prvním pražským průvodem hrdosti. Pochod vyvolal mnoho kontroverzních reakcí.

Pochod homosexuálů Prague Pride oficiálně začal
Festival začal ve středu odpoledne v hotelu Sheraton malou recepcí. Zahájila ho krátká vystoupení a přípitek. Velký slavnostní start "se stříháním pásky" pořadatelé podle Walka nenachystali. Středeční program obsahoval cvičení jógy, diskusi v Brně, setkání gayů či karnevalovou party. Bezpečnost akce je prý zajištěna.

SLEDUJEME téma Hájek a homosexuálové 
Jako by tu byla převaha teploušů. Dušek chválí Hájka
Nakládačka za gaye. Čtěte, co si ODS myslí o svém primátorovi

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Mgr. Radek Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina

Dobrý den pane Vondráčku! Nebylo nezodpovědné od Evropských států, když slibovali Ukrajině vstup do NATO? Vždyť na Ukrajině žije několik milionů rusů, kteří by asi těžko šli bojovat, v případném konfliktu, proti vlastnímu národu. Nebo se mýlím? Petr Vondrák

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Neumí anglicky, po skleničce vystupuje z OSN.“ Černochová napadena před kamerami

23:23 „Neumí anglicky, po skleničce vystupuje z OSN.“ Černochová napadena před kamerami

„Mafie si porcovala Prahu.“ „Tahle vláda dovedla organizovaný zločin do nejvyšších pater české polit…