Podvodníci okradli nadaci, zaštiťoval je i Kubice

16.10.2012 13:56 | Zprávy
autor: joh

Pražští policisté vyšetřují neobvyklý podvod. Dvojice mužů uspořádala velký bowlingový turnaj, jehož výtěžek měla dostat Nadace policistů a hasičů. Získali i záštitu ministra vnitra Jana Kubiceho. Jenže nadace po finále nedostala nic.

Podvodníci okradli nadaci, zaštiťoval je i Kubice
Foto: tan
Popisek: Ministr vnitra Jan Kubice

Oba muži už přitom byli v minulosti trestaní. "Finále se konalo 3. června v Pardubicích, na závěr organizátoři předali představiteli Nadace policistů a hasičů symbolický šek s částkou 12 350 korun. Peníze ale pak už neposlali," přiblížil nezvyklý podvod kriminalista Pavel Just.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

ČT

Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když převedete financování pod rozpočet, opět to pro nás nebude dobrovolné placení a sami si nebudeme moci určit kolik a zda vůbec chceme peníze ČT dávat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Knížák varuje před Pavlem: Chystá prezidentský puč

19:43 Knížák varuje před Pavlem: Chystá prezidentský puč

Prezident Petr Pavel se chová jako agent neznámé mocnosti, tvrdí profesor Milan Knížák. Výtvarník gl…