Pokračují jednání o koalici v Praze, možná se rozhodne o tom, kdo konkrétně usedne v městské radě

23.10.2014 6:23 | Zprávy
autor: vam, čtk

Dnes budou pokračovat jednání o koalici na pražském magistrátu. ANO, ČSSD a Trojkoalice (Strana zelených, KDU-ČSL a STAN) budou zapracovávat připomínky zastupitelských klubů k programovému prohlášení případné rady. Na řadu by už mohlo přijít rozdělení kompetencí v radě a její personální obsazení.

Pokračují jednání o koalici v Praze, možná se rozhodne o tom, kdo konkrétně usedne v městské radě
Foto: Blogspot / tan
Popisek: Panorama hlavního města Prahy

Komunální volby v Praze vyhrálo ANO se ziskem 17 zastupitelů, za ním s 16 křesly skončila TOP 09. Po osmi mandátech mají Trojkoalice, ODS a ČSSD. Piráti získali stejně jako KSČM čtyři křesla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Doprava

Vy se věčně oháníte tím, jak je v Praze skvěle řešeno MHD. Uvědomujete si, že doprava v Praze není jen MHD? Co jste udělal proti kolonám nebo třeba pro lepší dostupnost parkování? Navíc i to MHD má trhliny – třeba stavba metra D.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mikuláš Minář před Letnou lákal na něco, co pak raději smazal

10:25 Mikuláš Minář před Letnou lákal na něco, co pak raději smazal

Velkou sobotní akcí na Letné se Mikuláš Minář snaží propagovat seč mu síly stačí. S tím si ale uřízl…