Policie znovu prohledává kanceláře ústeckého dotačního úřadu

01.06.2012 11:58 | Zprávy
autor: čtk, mp

Policie dnes prohledává kanceláře ústeckého dotačního úřadu, který rozděluje peníze z EU, a budovu Krajského úřadu. Většina kanceláří je podle mluvčí Úřadu Regionální rady ROP Severozápad Marcely Klíchové zapečetěná.

Policie znovu prohledává kanceláře ústeckého dotačního úřadu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zbraň, ilustrační foto

Policie dnes také byla v budově Krajského úřadu. "Mohu to potvrdit, bližší informace ale nebudeme podávat," řekla ČTK mluvčí kraje Magdalena Hanáčková. Důvody policejního zásahu ROP Severozápad nesdělila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo z „našich“ zradil Letnou? Volba radních ČT rozkládá opozici

4:49 Kdo z „našich“ zradil Letnou? Volba radních ČT rozkládá opozici

Zrada České televize, poslední državy, co si Babiš nekoupil. Taková slova zaznívají po hlasování sně…