Popularita politiků: Masivní nárůst Babiše! Schillerová hned za ním. Filip se propadl

11.11.2019 11:02 | Zprávy
autor: mp

Nepopulárnějším politikem je předseda vlády Andrej Babiš. Podle průzkumu společnosti STEM na něj nadpoloviční většina populace hledí pozitivně. Druhá skončila ministryně financí za hnutí ANO Alena Schillerová. Na druhém konci žebříčku se ocitli předseda lidovců Marek Výborný a na místě posledním ministr dopravy za hnutí ANO Vladimír Kremlík.

Popularita politiků: Masivní nárůst Babiše! Schillerová hned za ním. Filip se propadl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Schillerová a Andrej Babiš

Agentura STEM zjišťovala, jaký politik je u veřejnosti nejoblíbenější. Prim hraje premiér Andrej Babiš (ANO). Nadpoloviční většina dotázaných má k Andreji Babišovi příznivý a velmi příznivý vztah. Pro 48 procent dotázaných je Babiš postavou, která si zaslouží kritiku. A nenašel se nikdo, kdo by stávajícího předsedu vlády neznal. Není bez zajímavosti, že ještě v září 2015 se na Babiše dívalo pozitivně 64 procent oslovených.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A jaký význam ta schůze kvůli sjezdu má?

Co na něm asi změní? Podle mě je to zbytečná ztráta čau stejně jako celá ta hysterie kolem. Proč se nevěnujete něčemu pro lidi podstatnějšímu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel chce do Ankary za kamarády zbrojaři, tuší Ševčík

10:20 Pavel chce do Ankary za kamarády zbrojaři, tuší Ševčík

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA Petr Pavel je tlačen k účastni na summitu v Ankaře svými vodiči z Hradu, pro…