Poslanec Černoch uvolnil hodně zvláštní informaci z jednání klubu Úsvitu

19.02.2015 12:27 | Zprávy

Jak ParlamentníListy.cz informovalo rádio Impuls, současný místopředseda Úsvitu Marek Černoch popsal pro rozhlasovou stanici střípky z posledního jednání poslaneckého klubu, po kterém údajně většina jeho členů zůstala jen mlčky koukat.

Poslanec Černoch uvolnil hodně zvláštní informaci z jednání klubu Úsvitu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Černoch s Petrem Gazdíkem

„Jaroslav Novák – Večerníček – řekl před poslaneckým klubem v úterý (17. 2., pozn. redakce), že to byl projekt na jedno období a všichni jste to věděli. V té chvíli opravdu ti poslanci koukali a nevěřili tomu," sdělil na Impulsu Černoch. Popsal tak čím dál tím hlubší propast mezi drtivou většinou zástupců Úsvitu a stávajícím předsedou Tomio Okamurou. Jaroslav Novák je podle informací naší redakce považován za Okamurova hlavního poradce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: tan

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

4:40 Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

„Věře Jourové tohle asi nikdy neodpustím. To i kvůli ní se lidé z některých vydavatelských asociací,…