„Zahraniční diplomaté budou diskutovat o výzvách, kterým jako gayové či lesby čelí při své službě na misích v zahraničí," uvedli pořadatelé. Podle nich se řečníci zaměří i na to, jak se mění postoje ministerstev a jiných institucí k zaměstnancům s odlišnou sexuální orientací. Kulturní rada amerického velvyslanectví ve Vídni pak představí změny, které se odehrály na americkém ministerstvu zahraničí. Akce začíná v 15:00.
Večerní program je věnován homosexualitě v romské komunitě
V 18:00 začne v prostoru NoD v Dlouhé večerní program s výstavou, muzikou či diskuzí o problematice homosexuality v romské komunitě. Chybět nebude ani věštírna. Zájemci si budou moci prohlédnout také snímky, které vytvořili romští gayové a lesby. Debata se zaměří na transsexualitu v romské rodině.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vam, čtk