Pravda o údajném milenci Kristýny Kočí: Seděl v base a chová se podivně

6. 3. 2012 10:35

Pan Tomáš Vacka tvrdí, že byl jeden čas milencem poslankyně Kristýny Kočí, která mu prý jednou prozradila, že od Bárty dostala půjčku. Když se pak z médií dozvěděl, že teď tutéž půjčku vydává za úplatek, rozhodl se vyjevit pravdu a dorazil k soudu, kde chtěl svědčit ve prospěch Víta Bárty. Lze však Vackovu tvrzení věřit? Bulvární deník Blesk rozkryl jeho minulost a mezi jiným zjistil, že dotyčný muž byl pětkrát odsouzen za různé delikty a rok prožil za mřížemi.

Pravda o údajném milenci Kristýny Kočí: Seděl v base a chová se podivně
Foto: Ladislav Škarda
Popisek: Tomáš Vacke, údajný milenec Kristýny Kočí

Tomáš Vacka (42) z Uhlířských Janovic, který včera sám od sebe přišel svědčit pro Víta Bártu, nemá mezi svými spoluobčany právě nejlepší pověst. Obyvatelé Janovic ho považují za podivína, který zahlcuje úřady různými plány na boj s korupcí. Tyto plány však sám nevymýšlí, jen je přebírá z médií. Těmito kompiláty pak zahlcuje ministerstvo vnitra, financí či dopravy. K dovršení všeho zlého je o něm také známo, že nejde daleko pro ostřejší vyjádření a dokonce ani pro ránu.

Žít s ním muselo být peklo

„Moje dcera s ním měla jedenáct let peklo. Neměl problém ji uhodit, stačilo křivé slovo,“ říká např. Vacky bývalý tchán. Kvůli napadení bývalé ženy měl Vacka dokonce problémy se zákonem. V roce 2009 napadl ji, tchána i dalšího muže, když si přišel pro své dva syny.

Poslankyně jednoznačně popírá, že by Vacku znala, natož že s ním měla milenecký poměr, dodává k tomu však, že ji nepřekvapilo, když se v době zahájení soudního procesu objevil. Kočí má totiž za to, že podobných svědků bude chtít v Bártův prospěch svědčit víc.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lže a manipuluje Milion chvilek? Počty účastníků prý nesedí. Petr Štěpánek přináší zajímavý důkaz z dřívějška

22:18 Lže a manipuluje Milion chvilek? Počty účastníků prý nesedí. Petr Štěpánek přináší zajímavý důkaz z dřívějška

„Chvilkaři lžou a manipulují,“ rozčiluje se na sociální síti bývalý radní pro rozhlasové a televizní…