Předvolební debatu na Primě vidělo 638 tisíc diváků. Česká verze CNN trhla rekord

04.10.2021 14:12 | Zprávy

Závěrečnou předvolební debatu Česko hledá premiéra odvysílala CNN Prima NEWS a stanice Prima v neděli večer. Dvou a půl hodinovou diskusi, ve které se před publikem ve studiu střetli čtyři političtí lídři, z nichž dva postoupili hlasováním diváků do velkého finále, sledovalo v televizi na obou stanicích 638 000 diváků. Redakci informoval PR koordinátor CNN Prima News Matěj Štýs.

Předvolební debatu na Primě vidělo 638 tisíc diváků. Česká verze CNN trhla rekord
Foto: Repro CNN Prima News
Popisek: Andrej Babiš se směje Petru Fialovi

Na CNN Prima NEWS debata přinesla historicky nejvyšší share stanice v hlavním vysílacím čase a přispěla také k nejvyššímu celotýdennímu průměrnému podílu na televizním trhu. Pořad celkově zasáhl na obou stanicích rovných 1.475.000 diváků starších 15 let.

V sobotu 9. října odstartuje v 11.00 na CNN Prima NEWS volební studio.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vláda spí, vadí Skopečkovi. Pohonné hmoty ještě zdraží a ekonomiku čeká šok

16:25 Vláda spí, vadí Skopečkovi. Pohonné hmoty ještě zdraží a ekonomiku čeká šok

Ceny benzinu a nafty na čerpacích stanicích rostou, vláda podle opozice zaspala. Místopředseda Posla…