Prezident Miloš Zeman se dnes setká se zastupiteli Zlínského kraje

04.09.2013 6:23 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman s chotí přijíždí dnes do Zlínského kraje, kde se setká s jeho představiteli i obyvateli. Jde o první oficiální návštěvu kraje, kterou Zeman ve své funkci podniká. Strana práv občanů - zemanovci (SPOZ) má ve vedení kraje své zástupce, Zeman je čestným předsedou SPOZ. Ve Zlínském kraji bude do pátku.

Prezident Miloš Zeman se dnes setká se zastupiteli Zlínského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Oficiální program začíná dnes v 10:40 na krajském úřadě, kde se Zeman setká s vedením kraje a zastupiteli. Prohlédne si také Baťův historický výtah a nedávno dokončený Baťův institut, kde sídlí krajská galerie výtvarného umění a Muzeum jihovýchodní Moravy.

Zeman navštíví zlínské gymnázium, vsetínskou nemocnici či baziliku na Svatém Hostýně. Prohlédne si také několik firem, například Greiner Packaging ve Slušovicích na Zlínsku, kde se vyrábějí plastové obaly.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr, čtk

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pan prezident nemá rád změny režimu.“ Svatopluk chystá věc na Petra Pavla

21:30 „Pan prezident nemá rád změny režimu.“ Svatopluk chystá věc na Petra Pavla

„Pan prezident nemá rád změny režimu,“ tvrdí politolog Petr Drulák. I proto spolek Svatopluk z.s. sv…