Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Z analýzy, která byla vypracována na základě rozhovorů prezidentských kanidátů v minulém roce, vychází, že nejracionálněji komunikoval Pavel Fischer. Na opačné straně žebříčku stojí naopak Petr Hannig a Michal Horáček, kteří se z pohledu textové analýzy vyjadřovali nejemotivněji. Celá studie vychází z metodiky analýzy skupinové iracionality Milana Petráka z poradenské společnosti Bisnode.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?
Bývalý moderátor ČT Václav Moravec prošel proměnou. Jako zaměstnanec veřejnoprávní televize se držel…