Při utahování přidávali další restrikce, při rozvolňování chtějí vyhodnocovat? Paznehti! Smejkalova poradní skupina dostala úder. Komentátor ve varu

14.05.2021 17:33 | Rozhovor

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Přínos poradní skupiny MeSES při ministerstvu zdravotnictví, vedené epidemiologem Smejkalem, je pochybný, domnívá se komentátor Tomáš Vyoral.

Při utahování přidávali další restrikce, při rozvolňování chtějí vyhodnocovat? Paznehti! Smejkalova poradní skupina dostala úder. Komentátor ve varu
Foto: Archiv Tomáše Vyorala
Popisek: Komentátor Tomáš Vyoral
reklama

Skupina MeSES vyzvala vládu, aby se s rozvolněním „nespěchalo“. Vláda by prý místo 17. května měla počkat spíše o týden déle, aby se stihly vyhodnotit dopady dnešního rozvolnění. Spěchá se i podle vás, nebo jsou spíše živnostníci a další na pokraji kolapsu a už potřebují začít fungovat?

Nikým nevolení Svědci covidovi a samozvaní experti a mediální samožerové typu Smejkala, Hela, Kulveita, Levínského nebo Maďara, kteří mají často víc titulů než mozkových buněk, a jejich peněženky a bankovní konta jim lámou už tak želatinové páteře, by měli jít mezi půlky. Nedostat díky pravověrnosti prostor v rámci současné PR koronamánie, tak po nich do konce života neštěkne ani čivava. A vzít tam s sebou soudruha kožního Arenbergera, se kterým by se mohli análně testovat a vzájemně ukájet, jak je libo. Je zajímavé, že kvazi experti typu fašistů z MeSES chtějí při rozvolňování vyhodnocovat opatrně, zatímco při totalitním utahování vyzývají k další restrikci, když ještě ani nedomluvili o předchozí. Tihle paznehti by mluvili jinak, kdyby se museli živit jako normální lidé poctivou prací, a ne bezpředmětnými žvásty, studiemi, přednáškami placenými ze státního, případně tunelováním našich kapes a kšeftíky s farmaceutickou lobby.

Jaký přínos mají pro Česko skupiny, jako je MeSES?

Pro ČR jde o likvidační sbor slouhů nadnárodních struktur. Takže přínos je v záporných hodnotách. Jakákoliv expertní hodnota tohoto Bratrstva kočičí pracky snažícího se nám namluvit, že jsou Rychlými šípy, ve světle jejich napojení na korporace a zahraničí je pochybná. Pravdou je, že od počátku koronadiktatury si takových různých kvazi odborných skupin s kvazi experty udělalo PR a jistě se nakorýtkovalo bezpočet. Fascinující je, že ministr strachu Arenberger, stejně jako někteří jiní uctívači respirátoru nijak nepopírají, že se jejich doporučeními a radami často řídí. Není mi jasné, z jakého titulu. Kdyby si jiní s podobnými tituly založili druhou družinu a radili vládě v opačném směru, předpokládám, že by byli označováni za dezinformátory, nedůvěryhodné a nedostatečně expertně zdatné.

Podmíněné pivo. Tak by se dal označit plán, zveřejněný místopředsedou vlády Karlem Havlíčkem. Od pondělí se mají otevřít zahrádky hospod, ale jen těm, kteří se prokážou vakcinací, negativním testem na covid nebo potvrzením, že v posledních 90 dnech nemoc prodělali. Je to podle vás správný a logický krok?

Segregace, diskriminace, fašizace a symbolika žlutých hvězd, která byla papaláši a drtivou většinou mediálních polodementů, čest vyváženosti názorů v Parlamentních listech, vysmívána jako konspirace, se opět ukazuje býti pravdou a dokazuje povětšinou platnost toho, že rozdíl mezi konspirační teorií a realitou je pouze časový. Samozřejmě že likvidátor průmyslu, který se v týdnu papalášsky jako Kim Čong Havlíček vydal v záři reflektorů na kontrolu otevírání obchodů a chválil některé z živnostníků, zřejmě trpících stockholmským syndromem, jak mopslíky, si nad veškerými buzeracemi mlaská. Coby zbožňovatel totalitního konceptu Great Reset udělá všechno, co bude třeba, nikoliv však v zájmu ČR a jejích občanů.

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger v majetkových přiznáních zřejmě zapomínal uvést většinu svého majetku. Konkrétně mu ve formuláři za rok 2020 přibylo zhruba 60 nemovitostí a zhruba 30 milionů korun ve vedlejších příjmech. Jak se taková věc stane?

Anketa

Chcete, aby sněmovna vyslovila nedůvěru vládě Andreje Babiše?

11%
86%
hlasovalo: 19552 lidí
To se musíte zeptat obchodníka s kůží a nadšeného rádoby prznitele dětí análními testy. Vypadá to, že Andrej Babiš tyhle fašistické tuneláře na soudobé ministerstvo smrti snáší jak slépka vejce. Všechna jsou ale prohnilá a plesnivá, jak po týdnu na přímém slunci. Měl-li bych parafrázovat jeden známý vtip na blondýnky, jak vyberete z posledních čtyř ministrů smrti, tedy Vojtěcha, Prymuly, Blatného, Arenbergera, největšího tuneláře, sběratele funkcí, fašistu, idiota, zločince proti lidskosti a bezcharakterního mozkového mrzáka? Namátkou. A to, že je Vojtěch rádoby slušný, leda tak slušný kašpar a sběratel funkcí, z něj nedělá méně vinného. Všichni do jednoho by měli být jednou odsouzeni nejen za tunelování a trafiky, ale zejména za zcela evidentní a doložitelnou genocidu psychického a fyzického zdraví obyvatel ČR.

Londýnským starostou bude dalších pět let labourista Sadiq Khan. Ve volebním klání porazil kandidáta konzervativců Shauna Baileyho procentním poměrem 55:45. Co podle vás Londýňanům na Khanovi tolik učarovalo? Je dnešní Londýn moderní evropskou metropolí?

Neolondýňanům a části progresivistického spektra na něm asi učarovalo, že je též Neolondýňan. Arabové nepotřebují Evropu dobýt mečem, stačí jim porodnost a řízená migrační invaze. Velká Británie se ztrácí a postupně stává chalífátem podobně jako Francie, Švédsko, Německo a další multikulturní ráje, jak nám je novinářské bedny prezentovaly, kde našinci budou – nebo někde již jsou – cizinci ve vlastní zemi, navíc vlastní vládní garniturou diskriminovanými. Londýn je bezesporu progresivní evropskou metropolí. V tom negativním slova smyslu.

Ve Francii se stupňuje napětí. Byl publikován již druhý dopis, varující před islamizací Francie a následnou občanskou válkou. Tentokrát je situace o to závažnější, že tisíce signatářů se rekrutují z řad aktivních příslušníků tamní armády. Vojáci přísahali věrnost Francii – dopouštějí se slovy o „záchraně Francie“, klidně za použití síly, porušení této přísahy, nebo ji naopak naplňují?

Z mého pohledu ji tito „rebelové“ naplňují. Myslím, že člověk, který má hlavu jen trochu na krku, musí vidět, kam se Francie poslední desítky let ubírá a jak nikoliv hloupě a neuváženě, ale zcela záměrně je vlastními politiky tato země rozkládána a islamizována.

Budou podle vás vojáci vládní garniturou potrestáni? A jak myslíte, že celá situace ve Francii dopadne?

Garniturou zřejmě potrestáni budou. O tom se ostatně už psalo. Za nadšené ostrakizace médií jistě přijdou postihy. Ve Francii stejně jako v dalších zemích se bohužel situace během následujících desetiletí dle mého zřejmě zvrhne do občanských, nebo spíše etnických nepokojů či válek. 

„V Česku se po letech objevil třídní nepřítel: vlastník nemovitosti. U voleb tedy pozor. Komunisté roku 1946 také slibovali „zachování široké sféry hospodářství soukromého“ a „plnou podporu drobných a středních podnikatelů“. „Kdo zapomene své dějiny, je odsouzen si je zopakovat,“ varuje ekonom Lukáš Kovanda. Kdo z politického spektra má podle vás nejblíže k tomu, aby se o nějaké porušení soukromého vlastnictví pokoušel?

S PR ekonomem z Aspen Institutu Lukášem Kovandou výjimečně souhlasím. O porušení soukromého vlastnictví se snaží a bude postupně snažit většina mainstreamového politického spektra, protože takový je cíl. Takový je befél i v rámci Great Resetu, tedy velkého restartu. V současnosti k tomu má nejblíže zcela evidentně Česká pirátská strana, která je mixem toho nejhoršího neomarxismu, bolševismu, eurohujerství, udavačství a vůbec většiny hrozeb pro svobodnou a demokratickou zemi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Marek Korejs

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Zaprodanče umělče!” Tomáš Klus vyšetřil Vrbětice. Ten dopadl

16:32 „Zaprodanče umělče!” Tomáš Klus vyšetřil Vrbětice. Ten dopadl

Dezinformátoři vyrábějí mlhu, aby zakryli oficiální verzi vrbětických událostí. Poznáte je podle toh…