Připlácet si u doktora? Téma pro pořad Jílkové

27.04.2017 12:38

Máte jistotu, že u lékaře dostáváte nejlepší péči nebo se šetří už i na pacientech? Je správné, že si nelze připlatit za lepší oční čočku nebo kloub? Měly by se vrátit poplatky za pobyt v nemocnici? Tyto a mnohé další otázky bude řešit moderátorka Michaela Jílková v pořadu Máte slovo České televize.

Připlácet si u doktora? Téma pro pořad Jílkové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

Hosty pořadu pak budou místopředseda poslaneckého výboru pro zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09), prezident Svazu zdravotních pojišťoven Ladislav Friedrich, lékař a předseda spolku Občan Pavel Vepřek a pacientka z České Lípy Hana Vavřičková.

Chybět nebude ani předsedkyně Odborového svazu zdravotní a sociální péče Dagmar Žitníková. A samozřejmě, že bude přítomen i samotný současný ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD). Své názory pak řeknou i invalidní důchodce z Popovic u Brna Miroslav Trčka a invalidní důchodkyně z Prahy Zdena Spurná.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

14:20 TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

AKTUALIZOVÁNO O VYJÁDŘENÍ MICHAELY KRAUSOVÉ (16:08) V průběhu několika minulých týdnů se v médií…