Prohradní web připomíná údajné Kalouskovy smrtící padáky

03.08.2012 22:08 | Zprávy

Server Fragmenty.cz, který fandí prezidentovi Václavu Klausovi, ostře kritizuje ministra financí Miroslava Kalouska.

Prohradní web připomíná údajné Kalouskovy smrtící padáky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Naštvaný Miroslav Kalousek

„Vývoj v ČR dospěl tak daleko, že se politici nejen postavili proti národu jako za totality, ale začali ho ve velkém okrádat, aniž by je někdo ze soudců, které mají ve své moci, potrestal. Proto trend podvodů a korupcí začal narůstat. Objevily se pochybné obchody Miroslava Kalouska, související s modernizací 353 tanků místo 30,“ píše na Fragmentech Rudolf Jiříček.

Zase ty padáky

A připomíná Kalouskovy další údajné letité hříchy. Sám Kalousek přitom opakovaně tvrdí, že žádný soud ve zmiňovaných kauzách jeho údajná pochybení neuznal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ann

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nepochopili, že prohráli.“ Gulyáš a sundání ukrajinské vlajky

12:15 „Nepochopili, že prohráli.“ Gulyáš a sundání ukrajinské vlajky

Herec Michal Gulyáš ve svém novém videu shrnul dění uplynulého týdne – od podpisu koaliční smlouvy a…