Protivládní blok odborů a dalších: Je nás čím dál víc. Dnes jednáme

27.04.2012 8:57 | Zprávy
autor: čtk, mp

Odboráři a zástupci sdružení z platformy Stop vládě se dnes sejdou, aby se dohodli na dalším společném postupu proti kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS). Předáci odborů se už ve středu nechali slyšet, že chystané protivládní akce budou bolestivější než ty dosavadní. Mluvili třeba o stávkách.

Protivládní blok odborů a dalších: Je nás čím dál víc. Dnes jednáme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stop vládě

Platformu Stop vládě tvoří odbory a dvě desítky sdružení a iniciativ. Kritizují vládní reformy, chystané škrty i vládní krize. Požadují demisi kabinetu a předčasné volby. Na podporu svých požadavků uspořádala platforma minulou sobotu v Praze na Václavském náměstí demonstraci. Organizátoři protestu uvedli, že na ni dorazilo přes 100.000 lidí, podle policie jich bylo 90.000.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Manévry v europarlamentu kvůli Merkelové. Na prázdná místa nahnali úředníky

21:16 Manévry v europarlamentu kvůli Merkelové. Na prázdná místa nahnali úředníky

Ve Štrasburku se poprvé předával Evropský řád za zásluhy, nové ocenění určené osobnostem, které podl…