Pro srovnání dal za příklad chování voličů v jiných zemích. „Tři čtvrtiny Maďarů se v průzkumech vysloví proti imigraci a eurobyrokracii a pak si zvolí tříčtvrtinovou protiimigrační a eurokritickou vládu. Pětapadesát procent Rakušanů se v průzkumech vysloví proti imigraci a eurobyrokracii a pak si zvolí pětapadesátiprocentní protiimigrační eurokritickou vládu,“ uvedl v komentáři na serveru NeviditelnýPes.cz. A dodal, že dokonce i ti věčně rozhádaní Italové po šedesátiprocentním protiimigračním eurokritickém průzkumu zvolí šedesátiprocentní protiimigrační eurokritickou vládu, i když složenou ze dvou extrémů, které se jinak nedokážou dohodnout téměř na ničem jiném.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: nab
jmenování premiéra
Dobrý den, sledoval jsem vás včera na CNN, kde jste se vyjadřoval k tomu, koho by prezident měl nebo neměl jmenovat premiérem. Jestli o tom rozhoduje prezident, tak k čemu jsou volby? Neměl by na základě výsledku dostat vítěz šanci sestavit vládu? Protože jestli ne, tak jsou podle mě zbytečné. A jes...
Další články z rubriky

22:25 „Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu
Předvolební debata mezi zastánci a kritiky vlády se přiostřuje – každý tábor čte volební průzkumy po…
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková
- 11:15 Hrušínský: Kdo nechce Uršulu, hlasoval pro rozvrat EU
- 8:00 Každou šestou výplatu dáte NATO. Brutální čísla ze Slovinska
- 20:00 Milion chvilek v akci. Korespondenční volba. Tohle chystají na podzim