Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20.10.2019 20:47

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance hned při prvním ostrém testu. Server Express.cz, který před lety koupil premiér Andrej Babiš, tvrdí, že Fridrichová ochutnala vlastní medicínu, kterou dává týden co týden okusit politikům. A publicista Tomáš Vyoral si ještě přisadil...

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova
Foto: Repro Facebook
Popisek: Nora Fridrichová s odznáčkem hnutí Pulse of Europe

Česká televize začala před pár dny vysílat již desátý ročník zábavné taneční show StarDance. O přízeň diváků v ní soutěží deset známých osobností a ten, kdo za svůj taneční výkon dostane nejméně hlasů od diváků a od porotců přítomných ve studiu, soutěž v daný večer opouští.

Fotogalerie: - Stojím za ČT

Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...

Anketa

Dělá vám starosti zdraví prezidenta Zemana?

60%
40%
hlasovalo: 7164 lidí

V letošním ročníku dostala jako první padáka moderátorka pořadu 168 hodin Nora Fridrichová. Před kamerami sama přiznala, že s tím počítala, protože cítí, že na tanec je „dřevo“.

Server Expres.cz, který patří do mediálního domu Andreje Babiše a momentálně je odložen v premiérově svěřenském fondu, napsal, že Nora Fridrichová ochutnala vlastní medicínu.

„Moderátorka Nora Fridrichová (42), která týden co týden tepe do politiků v pořadu 168 hodin a nenechá na nich nit suchou, ve StarDance zakusila, jak chutná kritika a názor lidu. Ten televizní s ní neměl slitování a svými (ne)hlasy ji poslal domů hned v prvním vyřazovacím kole,“ napsal server.

Publicista Tomáš Vyoral si na sociální síti Facebook tropil z Fridrichové žerty, že za její vyhazov určitě může ruský prezident Vladimir Putin.

„Důkaz Putinovy hybridní války proti ČT! To je tak, když si chce nesympatická veřejnoprávní novinářka Nora Fridrichová vylepšit PR a nedostane se ani přes kvalifikaci. Ale spoň má další téma do svých ideologických 168 hodin,“ napsal Vyoral.

Tomáš Vyoral o Noře Fridrichové

Právník Tomáš Tyl se přidal.

„Ale je od Putina fakt hnusný, že manipuluje ta hlasování. Včera zase. Vladimire, Vladimiroviči, i přes tvoje machinace – my víme, že Nora je nejlepší. Halík s námi.“

Tomáš Tyl o Noře Fridrichové

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

22:32 „Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

REPORTÁŽ „Komunistická soudružka mě naučila koktat a počurávat se,“ vzpomínal bývalý kastelán na pře…