Putin vítězí! Píší v USA, u Arabů a dokonce i u nás. Jmenovitě redaktor...

12.12.2017 9:21 | Zprávy
autor: pro

Americký deník The Washington Post připouští ve světle avizovaného odchodu části ruských jednotek ze Sýrie, že prezidentu Putinovi se podařilo zvýšit svůj vliv v regionu, a naopak Spojené státy byly upozaděny.

Putin vítězí! Píší v USA, u Arabů a dokonce i u nás. Jmenovitě redaktor...
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Putin - Ukrajina

Ruský prezident včera navštívil Sýrii, kde překvapivě oznámil částečné stažení ruských jednotek z oblasti. Poté pokračoval na své cestě do Egypta, kde se setkal s nejvyššími představiteli státu, uzavřel kontrakty v oblasti energetiky za 30 miliard dolarů a navíc informoval o obnovení pravidelné letecké linky, která byla přerušena po teroristickém útoku na ruské letadlo nad Sinajem. „Zatímco Trump uznáním Jeruzaléma za hlavní město Izraele partnery v regionu zneklidnil, Putin si je získal na svoji stranu.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

20:15 Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

Ačkoli je Jeffrey Epstein již šest let po smrti, zemřel za dosud ne zcela vyjasněných okolností v po…