Karlovarskou akci včas nahlásila na magistrát soukromá osoba. Podle ohlášení není pochod organizován žádnou stranou nebo organizací, má trvat od 16:30 do 20:00 a má jít od pošty na ulici T. G. Masaryka okolo hotelu Thermal až k Mlýnské kolonádě.
Pozvánka na stránkách německých radikálů zve na 15:30. Podle německého serveru bnr.de, který monitoruje akce německých neonacistů, mají účastníky z Německa svážet do Karlových Varů autobusy. Neonacisté se u příležitosti výročí bombardování Drážďan sjížděli do saské metropole pravidelně, v posledních letech ale jejich demonstrace blokovali levicoví aktivisté a obyvatelé města.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



