Radnice Prahy 2 obrátila klip Přemluv bábu naruby

14.04.2012 10:08

Web radnice Prahy 2 zveřejnil animaci, která po vzoru agitky „Přemluv bábu“ promlouvá do duše vnukům a vnučkám, aby nečmárali po zdech. Upozorňuje na to, že radnice každoročně investuje 10 milionů korun do odstraňování graffiti. Peníze pak chybějí v jiných oblastech.

Radnice Prahy 2 obrátila klip Přemluv bábu naruby
Foto: Facebook
Popisek: Probud´ spícího knížete

V animaci je možné vidět, jak kvůli posprejovaným zdem pláče nešťastné dítě, žena na invalidním vozíku nebo jako se kvůli tomu hádá starý muž se svým vnukem, popisuje server lidovky.cz.

A kolik stálo rozkrádání majetku? ptá se komentátor

Animaci hodnotí na svém profilu na facebooku publicista Daniel Dočekal. Nápad vůbec nechválí a označil ho za socialistický boj proti graffiti.

„Prostě za to, že nejsou peníze pro sociálně slabé, důchodce, zdravotně postižené, prostě za všechno tohle, mohou ti co čmárají po zdech,“ vyčítá Dočekal a pokračuje: „O kolik peněz na uvedené věci nás připravili politici rozkrádáním, tunelováním a utrácením za zbytečné věci. A kolik stála tahle hnusoba?“

V roce 2010 to bylo „Přemluv bábu!“

Animace Prahy 2 připomíná klip „Přemluv bábu!“, ve kterém před volbami v roce 2010 vystoupila herečka Martha Issová spolu s hercem Jiřím Mádlem. Cílem klipu bylo podpořit pravici proti levici, vzbouřil prudké emoce i drsné vulgární útoky a na komunitním serveru YouTube ho shlédla skoro desetina tuzemské populace.

V klipu herci burcují, aby lidé nevolili levici. "Levou rukou si většinou lidé vytírají zadek. Když budete volit levici, ona si pak vytře zadek s vámi," říkají herci ve spotu.  

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vfe

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

zkrácení rodičovské

Je pořád ve hře nebo ne? Je to něco, na co byste přistoupili? Myslíte, že je to v dohledné době možné? Když už, není třeba první investovat do výstavby nových školek a nějak vyřešit zkrácené úvazky, dnes vás na ně nechce moc zaměstnavetelů brát, jelikož se jim to ani nevyplatí, stejně jako se to nev...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: Z EU, kterou ovládli fanatici, je rozumné odejít. Máme plán B?

21:33 Ivan Hoffman: Z EU, kterou ovládli fanatici, je rozumné odejít. Máme plán B?

Z článku Ivana Davida o tom, jak Evropský parlament velkou většinou poslanců, včetně čtrnácti českýc…