Ransdorfovi hrozí exekuce. Dluží prý 17 milionů

9. 4. 2013 22:47

Europoslanci za KSČM Miloslavu Ransdorfovi hrozí exekuce. Podle informací TV Nova totiž dluží 17 milionů korun a v nejbližších dnech hodlá Exekutorská komora ČR poslat jeho majetek do dražby.

Ransdorfovi hrozí exekuce. Dluží prý 17 milionů
Foto: kscm.cz
Popisek: Europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf

"Soudní exekutor rozhodl o tom, že nemovitosti ve vlastnictví dlužníka půjdou do dražby. Vydání dražební vyhlášky je otázkou několika dní,“ uvedla mluvčí exekutorské komory Petra Báčová.

Částka, kterou europoslanec Miloslav Ransdorf dluží, je prý až ve výši 17 milionů korun. Přitom jeho příjem činí cca půl milionu měsíčně. Ani tak dluh není schopen splatit.

Na počátku šlo prý o několikasettisícovou půjčku, během deseti let ale takto narostla. Nyní europoslanec dluží několika věřitelům. Do dražby může jít jeho vila nebo byt v pražských Záběhlicích.

Pokud by tomu Ransdorf chtěl zabránit, musel by své dluhy splatit. Podle jeho advokáta Romana Havlína se na tom již pracuje. "Již dneska disponuji smlouvami; až budou realizovány, tak bude ten dluh smazán,“ řekl televizi Havlín.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válce

5:15 Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válce

TÝDEN V MÉDIÍCH Obrovskou porci demagogie vytasil komentátor Vladimír Mertlík při obhajobě akcí Mili…