Ransdorfovi hrozí exekuce. Dluží prý 17 milionů

09.04.2013 22:47

Europoslanci za KSČM Miloslavu Ransdorfovi hrozí exekuce. Podle informací TV Nova totiž dluží 17 milionů korun a v nejbližších dnech hodlá Exekutorská komora ČR poslat jeho majetek do dražby.

Ransdorfovi hrozí exekuce. Dluží prý 17 milionů
Foto: kscm.cz
Popisek: Europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf
reklama

"Soudní exekutor rozhodl o tom, že nemovitosti ve vlastnictví dlužníka půjdou do dražby. Vydání dražební vyhlášky je otázkou několika dní,“ uvedla mluvčí exekutorské komory Petra Báčová.

Částka, kterou europoslanec Miloslav Ransdorf dluží, je prý až ve výši 17 milionů korun. Přitom jeho příjem činí cca půl milionu měsíčně. Ani tak dluh není schopen splatit.

Na počátku šlo prý o několikasettisícovou půjčku, během deseti let ale takto narostla. Nyní europoslanec dluží několika věřitelům. Do dražby může jít jeho vila nebo byt v pražských Záběhlicích.

Pokud by tomu Ransdorf chtěl zabránit, musel by své dluhy splatit. Podle jeho advokáta Romana Havlína se na tom již pracuje. "Již dneska disponuji smlouvami; až budou realizovány, tak bude ten dluh smazán,“ řekl televizi Havlín.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…